10 marca 2024, 12:301. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
POLIBUDAgospodarzwynik 68 do 57
OSTAP RUSZTOWANIAgość
Transmisja
1 Liga: Polibuda vs. Ostap Rusztowania — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Sosin | 11 | 36:43 | 16 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 10 | 10 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 14 | 4 |
| Radoslaw Bzoma | 10 | 43:53 | 15 | 5 | 10 | 50,0% | 4 | 9 | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 6 | 66,7% | 5 | 1 | 4 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 17 | 9 |
| Sebastian Olszewski | 13 | 33:13 | 15 | 4 | 7 | 57,1% | 0 | 0 | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 3 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 15 | 18 |
| Jaroslaw Banda | 14 | 29:31 | 12 | 4 | 12 | 33,3% | 2 | 4 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 1 |
| Darek Kubica | 8 | 39:58 | 6 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 11 | 2 | 9 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | 16 | 14 |
| Zbyszek Godlewski | 15 | 33:10 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 10 | 13 |
| Piotr Jankowski | 3 | 15:04 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | -6 |
| Jakub Komala | 9 | 8:24 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Razem | — | 239:56 | 68 | 18 | 47 | 38,3% | 11 | 22 | 7 | 25 | 28,0% | 25 | 29 | 86,2% | 30 | 6 | 24 | 17 | 6 | 1 | 5 | 14 | 19 | 84 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamil Stachowski | 4 | 37:37 | 12 | 4 | 11 | 36,4% | 4 | 9 | 0 | 2 | 0,0% | 4 | 6 | 66,7% | 8 | 3 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 11 | -11 |
| Michal Bukraba | 41 | 27:04 | 10 | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 5 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 100,0% | 6 | 2 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 14 | -16 |
| Marcin Krysiak | 17 | 31:25 | 10 | 4 | 8 | 50,0% | 2 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 10 | -15 |
| Adam Nyckowski | 40 | 33:49 | 8 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 7 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 3 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 13 | 0 |
| Bartlomiej Rominiecki | 5 | 14:45 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 |
| Aleksander Marciniak | 77 | 26:28 | 6 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 4 | 10 |
| Robert Kasprzak | 10 | 24:04 | 2 | 1 | 9 | 11,1% | 1 | 6 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | -4 | -4 |
| Sebastian Lukasik | 11 | 25:31 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 4 | -15 |
| Michal Ornat | 25 | 19:15 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -10 |
| Razem | — | 239:58 | 57 | 23 | 57 | 40,4% | 19 | 43 | 4 | 14 | 28,6% | 7 | 12 | 58,3% | 35 | 11 | 24 | 14 | 1 | 0 | 11 | 19 | 14 | 57 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | POLIBUDA | OSTAP RUSZTOWANIA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2211/22 · 50,0%, lepszy wynik | 3819/43 · 44,2% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 217/25 · 28,0% | 124/14 · 28,6%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 2525/29 · 86,2%, lepszy wynik | 77/12 · 58,3% |
| Zbiórki w obronie | 24 | 24 |
| Zbiórki w ataku | 6 | 11, lepszy wynik |
| Asysty | 17, lepszy wynik | 14 |
| Przechwyty | 6, lepszy wynik | 1 |
| Straty mniej = lepiej | 5, lepszy wynik | 11 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 10 marca 2024
- 11:15
BLAZERS
HUTNICZE WILKI73:77 - 11:15
TARCHO TERROR
PUMY BETONU49:64 - 12:30
WOLVES
INIEMAMOCNI55:90 - 13:45
MDM SERWIS
BANKSTERS72:60 - 13:45
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
HAWAJSKI SNIEG72:80 - 15:00
POST PRIME
PIASECZUSETS74:70 - 15:00
CROSS JEANS LIT
TARGOWEK WARRIORS49:55 - 16:15
ORLY TEMIDY
INDEX MOCY63:71 - 16:15
NLB
DZIKIE KOTY64:40 - 17:30
AVENGA
HUTNIK WARSZAWA87:67 - 17:30
SPORTOWA WARSZAWA
VABANK69:67 - 18:45
NTL
BC LITUANICA72:41 - 18:45
TARGOWEK
GKS TACHIMETR119:45 - 20:00
GET WOW TEAM
RUN'N GUN70:40






