7 kwietnia 2024, 18:451. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
BANKSTERSgospodarzwynik 52 do 89
BLAZERSgość
Transmisja
1 Liga: Blazers vs. Banksters — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vitalik Aksenchik | 15 | 40:47 | 20 | 9 | 21 | 42,9% | 7 | 14 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 0 | — | 7 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6 | 3 | 1 | 11 | -32 |
| Krystian Banaszczak | 6 | 38:45 | 13 | 5 | 15 | 33,3% | 4 | 6 | 1 | 9 | 11,1% | 2 | 2 | 100,0% | 9 | 3 | 6 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 13 | -30 |
| Aleksander Moiseev | 39 | 33:42 | 8 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 3 | 66,7% | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | -18 |
| Hydyr Mammetgurbanow | 77 | 31:10 | 7 | 3 | 11 | 27,3% | 2 | 8 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | -7 |
| Bartlomiej Mlynarczyk | 0 | 17:34 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | -2 | -21 |
| Alex Tsikhanau | 33 | 39:19 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 5 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 7 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 9 | -29 |
| Jakub Marut | 8 | 14:37 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -22 |
| Aleks Zagula | 20 | 24:03 | 0 | 0 | 7 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -6 | -26 |
| Razem | — | 239:57 | 52 | 22 | 74 | 29,7% | 18 | 45 | 4 | 29 | 13,8% | 4 | 5 | 80,0% | 37 | 15 | 22 | 11 | 8 | 0 | 16 | 11 | 6 | 39 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lev Ostroverkh | 9 | 18:23 | 14 | 5 | 6 | 83,3% | 2 | 3 | 3 | 3 | 100,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 16 | 23 |
| Artem Slediuk | 23 | 19:43 | 12 | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 13 | 7 |
| Vladyslav Chernysh | 21 | 26:43 | 11 | 5 | 5 | 100,0% | 5 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 4 | 25,0% | 9 | 3 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 19 | 28 |
| Maksim Khailo | 36 | 26:58 | 11 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 3 | 33,3% | 7 | 1 | 6 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 17 | 20 |
| Ivan Kozdan | 27 | 22:37 | 9 | 4 | 6 | 66,7% | 3 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 0,0% | 8 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 14 | 15 |
| Ryan Mavhudzi | 3 | 22:30 | 9 | 4 | 6 | 66,7% | 3 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 13 | 17 |
| Nikita Bilko | 11 | 22:31 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 11 | 17 |
| Ivan Dudar | 17 | 25:28 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 11 | 20 |
| Arar Guliyev | 7 | 22:22 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 1 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 9 | 18 |
| Semen Saushkin | 0 | 16:04 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 10 |
| Dmytro Nesteruk | 12 | 16:38 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 10 |
| Razem | — | 239:57 | 89 | 39 | 69 | 56,5% | 31 | 43 | 8 | 26 | 30,8% | 3 | 10 | 30,0% | 43 | 8 | 35 | 28 | 12 | 4 | 11 | 6 | 11 | 128 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | BANKSTERS | BLAZERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3618/45 · 40,0% | 6231/43 · 72,1%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/29 · 13,8% | 248/26 · 30,8%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 44/5 · 80,0%, lepszy wynik | 33/10 · 30,0% |
| Zbiórki w obronie | 22 | 35, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 15, lepszy wynik | 8 |
| Asysty | 11 | 28, lepszy wynik |
| Przechwyty | 8 | 12, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 16 | 11, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 7 kwietnia 2024
- 11:15
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
KK WARSZAWA59:60 - 11:15
CROSS JEANS LIT
SOFTSWISS BASKETBALL44:57 - 12:30
NTL
OSTAP RUSZTOWANIA65:56 - 12:30
HOMIES
THAISTY TIGERS88:56 - 13:45
MDM SERWIS
BC LITUANICA70:71 - 13:45
GKS TACHIMETR
FASOLKI59:89 - 15:00
AVENGA
POLIBUDA70:82 - 15:00
VABANK
HANTLE I GARY66:73 - 16:15
POST PRIME
HUTNIK WARSZAWA75:68 - 16:15
BASKET KOCJANA
TARGOWEK WARRIORS73:62 - 17:30
HUTNICZE WILKI
PIASECZUSETS80:73 - 17:30
RUN'N GUN
SPORTOWA WARSZAWA60:74 - 18:45
INIEMAMOCNI
GET WOW TEAM69:81 - 20:00
OBRONCY Z TOBRUKU
ORLY TEMIDY42:86






