7 kwietnia 2024, 16:153. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
BASKET KOCJANAgospodarzwynik 73 do 62
TARGOWEK WARRIORSgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamil Chrabaszcz | 33 | 48:00 | 28 | 8 | 17 | 47,1% | 0 | 1 | 8 | 16 | 50,0% | 4 | 4 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 25 | 11 |
| Maciek Zdanowski | 84 | 31:37 | 16 | 6 | 12 | 50,0% | 6 | 9 | 0 | 3 | 0,0% | 4 | 7 | 57,1% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 6 | 13 | 15 |
| Pawel Ancukiewicz | 3 | 33:46 | 9 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 8 | 62,5% | 2 | 0 | 2 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 | 11 | 8 |
| Pawel Wlodarczyk | 00 | 26:51 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 13 |
| Piotr Szybalski | 8 | 21:40 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3% | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | 5 | 2 |
| Jaroslaw Bielawski | 23 | 29:01 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 8 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | 3 |
| Marcin Kozak | 13 | 28:16 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | -4 |
| Michal Osial | 22 | 20:46 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 7 |
| Razem | — | 239:57 | 73 | 23 | 58 | 39,7% | 13 | 35 | 10 | 23 | 43,5% | 17 | 26 | 65,4% | 34 | 4 | 30 | 11 | 5 | 2 | 7 | 19 | 21 | 74 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksymilian Swiderski | 3 | 35:25 | 19 | 6 | 15 | 40,0% | 3 | 6 | 3 | 9 | 33,3% | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 2 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 3 | 5 | 12 | -11 |
| Sebastian Kostecki | 00 | 36:25 | 14 | 4 | 17 | 23,5% | 2 | 5 | 2 | 12 | 16,7% | 4 | 6 | 66,7% | 8 | 1 | 7 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 4 | 6 | -15 |
| Tymoteusz Muter | 77 | 35:25 | 9 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 12 | 4 | 8 | 4 | 1 | 2 | 2 | 4 | 3 | 22 | -11 |
| Adam Jankowski | 21 | 31:33 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 4 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 6 | 16,7% | 5 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 | 3 | -3 |
| Tomasz Madry | 22 | 29:46 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 5 | 1 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 6 | -8 |
| Marcel Dabrowski | 5 | 30:41 | 4 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | -8 |
| Jakub Zochowski | 0 | 17:07 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 1 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -5 |
| Adam Trawczynski | 14 | 23:33 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 6 |
| Razem | — | 239:55 | 62 | 21 | 67 | 31,3% | 13 | 32 | 8 | 35 | 22,9% | 12 | 24 | 50,0% | 44 | 15 | 29 | 14 | 5 | 3 | 11 | 21 | 19 | 59 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | BASKET KOCJANA | TARGOWEK WARRIORS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2613/35 · 37,1% | 2613/32 · 40,6%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 3010/23 · 43,5%, lepszy wynik | 248/35 · 22,9% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1717/26 · 65,4%, lepszy wynik | 1212/24 · 50,0% |
| Zbiórki w obronie | 30, lepszy wynik | 29 |
| Zbiórki w ataku | 4 | 15, lepszy wynik |
| Asysty | 11 | 14, lepszy wynik |
| Przechwyty | 5 | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 7, lepszy wynik | 11 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 7 kwietnia 2024
- 11:15
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
KK WARSZAWA59:60 - 11:15
CROSS JEANS LIT
SOFTSWISS BASKETBALL44:57 - 12:30
NTL
OSTAP RUSZTOWANIA65:56 - 12:30
HOMIES
THAISTY TIGERS88:56 - 13:45
MDM SERWIS
BC LITUANICA70:71 - 13:45
GKS TACHIMETR
FASOLKI59:89 - 15:00
AVENGA
POLIBUDA70:82 - 15:00
VABANK
HANTLE I GARY66:73 - 16:15
POST PRIME
HUTNIK WARSZAWA75:68 - 17:30
HUTNICZE WILKI
PIASECZUSETS80:73 - 17:30
RUN'N GUN
SPORTOWA WARSZAWA60:74 - 18:45
BANKSTERS
BLAZERS52:89 - 18:45
INIEMAMOCNI
GET WOW TEAM69:81 - 20:00
OBRONCY Z TOBRUKU
ORLY TEMIDY42:86






