21 kwietnia 2024, 17:303. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
BASKET KOCJANAgospodarzwynik 67 do 54
CROSS JEANS LITgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wojtek Langner | 25 | 22:49 | 14 | 7 | 12 | 58,3% | 7 | 11 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 5 | 0,0% | 8 | 4 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 15 | 2 |
| Przemek Praczyk | 55 | 37:21 | 14 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 5 | 6 | 83,3% | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 10 | 12 |
| Pawel Ancukiewicz | 3 | 38:52 | 9 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 7 | 0 | 0 | — | 5 | 6 | 83,3% | 3 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 9 | 19 |
| Piotr Szybalski | 8 | 24:28 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | 12 |
| Maciek Zdanowski | 84 | 28:16 | 7 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 7 | 2 | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2 | 10 | 5 |
| Jaroslaw Bielawski | 0 | 15:34 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 3 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -12 |
| Marcin Kozak | 13 | 15:49 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 |
| Michal Miklewicz | 23 | 27:11 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 1 | 7 | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 13 | 14 |
| Michal Osial | 22 | 29:37 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | 9 |
| Razem | — | 239:57 | 67 | 26 | 59 | 44,1% | 25 | 49 | 1 | 10 | 10,0% | 14 | 22 | 63,6% | 34 | 10 | 24 | 15 | 6 | 3 | 9 | 10 | 13 | 75 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Enhar Ozturk | 25 | 25:22 | 14 | 5 | 10 | 50,0% | 1 | 1 | 4 | 9 | 44,4% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 12 | -3 |
| Mert Ay | 23 | 30:03 | 11 | 4 | 9 | 44,4% | 1 | 2 | 3 | 7 | 42,9% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 13 | -9 |
| Meric Kansak | 1 | 34:43 | 9 | 3 | 13 | 23,1% | 3 | 10 | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 4 | 75,0% | 5 | 1 | 4 | 9 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 10 | -5 |
| Tankut Topuklular | 55 | 30:21 | 9 | 3 | 7 | 42,9% | 0 | 0 | 3 | 7 | 42,9% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 10 | -9 |
| Rafal Kowalski | 99 | 20:56 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | -12 |
| Marcin Kosierb | 0 | 14:20 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -2 |
| Francois Le Rall | 7 | 34:07 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -15 |
| Miguel Leite | 13 | 18:15 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -5 |
| Batuhan Keskintas | 12 | 31:49 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 4 | 25,0% | 4 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | -1 | -5 |
| Razem | — | 239:56 | 54 | 17 | 53 | 32,1% | 7 | 22 | 10 | 31 | 32,3% | 10 | 14 | 71,4% | 30 | 6 | 24 | 14 | 7 | 1 | 12 | 16 | 10 | 54 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | BASKET KOCJANA | CROSS JEANS LIT |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5025/49 · 51,0%, lepszy wynik | 147/22 · 31,8% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 31/10 · 10,0% | 3010/31 · 32,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1414/22 · 63,6% | 1010/14 · 71,4%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 24 | 24 |
| Zbiórki w ataku | 10, lepszy wynik | 6 |
| Asysty | 15, lepszy wynik | 14 |
| Przechwyty | 6 | 7, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 12 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 21 kwietnia 2024
- 10:00
MSJ VISION
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE84:76 - 11:15
HUTNIK WARSZAWA
MDM SERWIS94:58 - 11:15
THAISTY TIGERS
TARCHO TERROR84:81 - 12:30
OSTAP RUSZTOWANIA
POST PRIME59:73 - 12:30
TARGOWEK WARRIORS
HOMIES84:64 - 13:45
POLIBUDA
NTL62:66 - 13:45
SOFTSWISS BASKETBALL
PUMY BETONU49:55 - 15:00
BC LITUANICA
HUTNICZE WILKI73:100 - 15:00
TEAM U
NLB68:60 - 16:15
TARGOWEK
FOR THE WIN60:48 - 16:15
INIEMAMOCNI
VABANK76:92 - 17:30
BLAZERS
AVENGA80:64 - 18:45
PIASECZUSETS
BANKSTERS80:68 - 18:45
INDEX MOCY
SPORTOWA WARSZAWA48:79 - 20:00
OBRONCY Z TOBRUKU
GET WOW TEAM45:98






