21 kwietnia 2024, 11:151. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 94 do 58
MDM SERWISgość
Transmisja
1 Liga: Hutnik Warszawa vs. MDM Serwis — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marek Rucinski | 2 | 37:49 | 22 | 8 | 9 | 88,9% | 2 | 2 | 6 | 7 | 85,7% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 27 |
| Michal Witoslawski | 9 | 36:28 | 17 | 6 | 9 | 66,7% | 6 | 9 | 0 | 0 | — | 5 | 6 | 83,3% | 7 | 1 | 6 | 4 | 4 | 0 | 1 | 1 | 6 | 27 | 26 |
| Dawid Jachimowicz | 7 | 40:16 | 16 | 7 | 9 | 77,8% | 7 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 28 | 29 |
| Michal Hausner | 12 | 27:52 | 14 | 5 | 9 | 55,6% | 2 | 2 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 8 | 2 | 0 | 6 | 3 | 3 | 15 | 28 |
| Michal Kawczynski | 23 | 30:58 | 11 | 4 | 6 | 66,7% | 1 | 2 | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 11 | 16 |
| Patryk Andres | 21 | 30:06 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 1 | 2 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | 26 |
| Rafal Pstrokonski | 77 | 13:33 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 7 | 9 |
| Jedrzej Karasek | 3 | 17:55 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 11 |
| Pawel Lapinski | 0 | 5:01 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 |
| Razem | — | 239:58 | 94 | 35 | 57 | 61,4% | 21 | 28 | 14 | 29 | 48,3% | 10 | 12 | 83,3% | 27 | 5 | 22 | 29 | 11 | 1 | 15 | 15 | 13 | 123 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Ejsmont | 25 | 37:46 | 16 | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 8 | 0 | 0 | — | 4 | 6 | 66,7% | 7 | 2 | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 4 | 18 | -30 |
| Tomasz Zakrzewski | 11 | 41:15 | 12 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 9 | 0 | 0 | — | 6 | 8 | 75,0% | 8 | 5 | 3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 16 | -28 |
| Pawel Serocki | 3 | 28:48 | 10 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 9 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 13 | -17 |
| Igor Zajac | 17 | 29:21 | 9 | 2 | 10 | 20,0% | 1 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 4 | 6 | 66,7% | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 5 | -2 | -15 |
| Lukasz Zakrzewski | 34 | 36:10 | 8 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 6 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | -33 |
| Lukasz Konopka | 8 | 43:43 | 3 | 1 | 9 | 11,1% | 1 | 5 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | -1 | -30 |
| Lukasz Sadlek | 33 | 22:55 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | -2 | -27 |
| Razem | — | 239:58 | 58 | 21 | 57 | 36,8% | 20 | 43 | 1 | 14 | 7,1% | 15 | 22 | 68,2% | 30 | 14 | 16 | 14 | 7 | 0 | 16 | 13 | 15 | 50 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | MDM SERWIS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4221/28 · 75,0%, lepszy wynik | 4020/43 · 46,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 4214/29 · 48,3%, lepszy wynik | 31/14 · 7,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/12 · 83,3%, lepszy wynik | 1515/22 · 68,2% |
| Zbiórki w obronie | 22, lepszy wynik | 16 |
| Zbiórki w ataku | 5 | 14, lepszy wynik |
| Asysty | 29, lepszy wynik | 14 |
| Przechwyty | 11, lepszy wynik | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 15, lepszy wynik | 16 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 21 kwietnia 2024
- 10:00
MSJ VISION
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE84:76 - 11:15
THAISTY TIGERS
TARCHO TERROR84:81 - 12:30
OSTAP RUSZTOWANIA
POST PRIME59:73 - 12:30
TARGOWEK WARRIORS
HOMIES84:64 - 13:45
POLIBUDA
NTL62:66 - 13:45
SOFTSWISS BASKETBALL
PUMY BETONU49:55 - 15:00
BC LITUANICA
HUTNICZE WILKI73:100 - 15:00
TEAM U
NLB68:60 - 16:15
TARGOWEK
FOR THE WIN60:48 - 16:15
INIEMAMOCNI
VABANK76:92 - 17:30
BLAZERS
AVENGA80:64 - 17:30
BASKET KOCJANA
CROSS JEANS LIT67:54 - 18:45
PIASECZUSETS
BANKSTERS80:68 - 18:45
INDEX MOCY
SPORTOWA WARSZAWA48:79 - 20:00
OBRONCY Z TOBRUKU
GET WOW TEAM45:98






