28 września 2024, 20:301. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
INIEMAMOCNIgospodarzwynik 66 do 90
SPORTOWA WARSZAWAgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adam Wojtowicz | 14 | 48:00 | 24 | 11 | 23 | 47,8% | 11 | 23 | 0 | 0 | — | 2 | 5 | 40,0% | 22 | 12 | 10 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 33 | -24 |
| Mikolaj Michalski | 0 | 38:08 | 16 | 5 | 14 | 35,7% | 3 | 8 | 2 | 6 | 33,3% | 4 | 4 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 7 | 13 | -24 |
| Filip Szporek | 15 | 30:00 | 13 | 6 | 11 | 54,5% | 5 | 7 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | -3 |
| Maciej Hajewski | 30 | 31:33 | 7 | 2 | 12 | 16,7% | 1 | 4 | 1 | 8 | 12,5% | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | -10 |
| Szymon Zalewski | 77 | 40:34 | 6 | 2 | 10 | 20,0% | 2 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 5 | 2 | 3 | 1 | 3 | 0 | 2 | 3 | 4 | 3 | -24 |
| Michal Michalski | 5 | 32:57 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6 | -16 |
| Przemek Zalewski | 23 | 18:46 | 0 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -5 | -19 |
| Razem | — | 239:58 | 66 | 26 | 76 | 34,2% | 22 | 52 | 4 | 24 | 16,7% | 10 | 15 | 66,7% | 39 | 18 | 21 | 17 | 7 | 1 | 12 | 11 | 15 | 63 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patryk Kordowiecki | 16 | 37:43 | 32 | 12 | 19 | 63,2% | 9 | 15 | 3 | 4 | 75,0% | 5 | 6 | 83,3% | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 28 | 25 |
| Maciej Synowka | 0 | 30:49 | 15 | 7 | 9 | 77,8% | 6 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 7 | 0 | 7 | 8 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 30 | 27 |
| Piotr Kostur | 55 | 32:34 | 12 | 5 | 8 | 62,5% | 3 | 3 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 18 | 21 |
| Andrew Kucher | 23 | 28:51 | 11 | 5 | 6 | 83,3% | 5 | 6 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 1 | 5 | 6 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 21 | 11 |
| Aleksandr Vladyko | 10 | 38:16 | 10 | 4 | 6 | 66,7% | 2 | 4 | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 3 | 1 | 4 | 2 | 3 | 2 | 22 | 19 |
| Krzysztof Karasiak | 11 | 15:19 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 5 | 9 |
| Denis Novikov | 6 | 31:22 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 5 | 10 |
| Wojciech Skibniewski | 9 | 25:01 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | -2 |
| Marcin Molenda | 4 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:55 | 90 | 37 | 62 | 59,7% | 27 | 39 | 10 | 23 | 43,5% | 6 | 8 | 75,0% | 35 | 4 | 31 | 28 | 11 | 6 | 9 | 16 | 10 | 134 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | INIEMAMOCNI | SPORTOWA WARSZAWA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4422/52 · 42,3% | 5427/39 · 69,2%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/24 · 16,7% | 3010/23 · 43,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/15 · 66,7% | 66/8 · 75,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 21 | 31, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 18, lepszy wynik | 4 |
| Asysty | 17 | 28, lepszy wynik |
| Przechwyty | 7 | 11, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 12 | 9, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






