28 września 2024, 16:452. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO B
WARSAW RAPTORSgospodarzwynik 58 do 76
WOLVESgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oleg Sokolov | 16 | 30:19 | 14 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 4 | 10 | -10 |
| Richard Illy | 33 | 32:13 | 12 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 6 | 8 | 75,0% | 9 | 3 | 6 | 1 | 2 | 0 | 4 | 4 | 4 | 17 | -28 |
| Pawel Nachman | 22 | 30:22 | 10 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 3 | 4 | 75,0% | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 8 | -3 |
| Jakub Badowski | 0 | 34:04 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 0 | 3 | 5 | -20 |
| Roman Rudyk | 4 | 25:15 | 6 | 2 | 7 | 28,6% | 0 | 2 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 6 | -13 |
| Bartosz Sirijatowicz | 00 | 20:00 | 5 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 |
| Marcin Kosierb | 14 | 17:01 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -8 |
| Alexander Moiseev | 1 | 29:49 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | -26 |
| Jakub Malec | 2 | 20:52 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 11 |
| Razem | — | 239:55 | 58 | 19 | 47 | 40,4% | 13 | 27 | 6 | 20 | 30,0% | 14 | 24 | 58,3% | 31 | 12 | 19 | 12 | 15 | 1 | 20 | 13 | 17 | 59 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamil Jastak | 9 | 37:43 | 25 | 9 | 19 | 47,4% | 6 | 10 | 3 | 9 | 33,3% | 4 | 4 | 100,0% | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 0 | 4 | 0 | 2 | 20 | 22 |
| Dominik Ziental | 0 | 45:37 | 24 | 10 | 17 | 58,8% | 6 | 9 | 4 | 8 | 50,0% | 0 | 0 | — | 6 | 3 | 3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | 25 | 15 |
| Maciej Koziol | 1 | 40:58 | 18 | 7 | 11 | 63,6% | 7 | 11 | 0 | 0 | — | 4 | 4 | 100,0% | 7 | 3 | 4 | 3 | 3 | 0 | 2 | 2 | 4 | 25 | 19 |
| Szymon Bak | 35 | 29:04 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 0 | 7 | 1 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 6 | 7 |
| Dariusz Rodziewicz | 14 | 34:58 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 8 | 22 |
| Miroslaw Wojtynski | 19 | 27:58 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 1 | -3 | 5 |
| Jacek Packo | 50 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Michal Piskorski | 4 | 23:38 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 |
| Razem | — | 239:56 | 76 | 29 | 59 | 49,2% | 21 | 39 | 8 | 20 | 40,0% | 10 | 12 | 83,3% | 27 | 9 | 18 | 19 | 15 | 0 | 17 | 17 | 13 | 88 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | WARSAW RAPTORS | WOLVES |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2613/27 · 48,1% | 4221/39 · 53,8%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/20 · 30,0% | 248/20 · 40,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1414/24 · 58,3% | 1010/12 · 83,3%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 19, lepszy wynik | 18 |
| Zbiórki w ataku | 12, lepszy wynik | 9 |
| Asysty | 12 | 19, lepszy wynik |
| Przechwyty | 15 | 15 |
| Straty mniej = lepiej | 20 | 17, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






