13 października 2024, 16:15Liga Mistrzów, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
HUTNIK WARSZAWAgospodarzwynik 70 do 65
TARGOWEKgość
Transmisja
Champions League: Targowek vs. Hutnik Warszawa — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kiril Dziatchuk | 4 | 33:43 | 24 | 8 | 15 | 53,3% | 8 | 14 | 0 | 1 | 0,0% | 8 | 8 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 24 | 14 |
| Patryk Andres | 21 | 35:45 | 17 | 7 | 11 | 63,6% | 4 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 5 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 25 | -4 |
| Michal Hausner | 12 | 48:00 | 13 | 5 | 11 | 45,5% | 2 | 2 | 3 | 9 | 33,3% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 18 | 5 |
| Artur Kobialko | 6 | 26:41 | 8 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 2 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 1 |
| Michal Bakula | 9 | 31:23 | 3 | 1 | 9 | 11,1% | 0 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 |
| Jedrzej Karasek | 3 | 11:37 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 |
| Michal Konior | 7 | 31:33 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | -1 | 4 |
| Marcin Bakula | 77 | 21:16 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 3 | 33,3% | 5 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 3 | -3 |
| Razem | — | 239:58 | 70 | 25 | 56 | 44,6% | 16 | 30 | 9 | 26 | 34,6% | 11 | 13 | 84,6% | 30 | 5 | 25 | 21 | 10 | 6 | 12 | 13 | 0 | 92 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamil Jastak | 9 | 34:49 | 18 | 8 | 17 | 47,1% | 7 | 12 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9 | 0 |
| Kajetan Kisielewski | 6 | 18:08 | 14 | 6 | 9 | 66,7% | 4 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 12 | 5 |
| Norbert Wawrzyniak | 15 | 39:34 | 11 | 5 | 15 | 33,3% | 4 | 12 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 9 | 4 | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 12 | -4 |
| Krzysztof Cyba | 41 | 27:07 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 |
| Dawid Jachimowicz | 8 | 25:43 | 4 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 0 | 4 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | -3 |
| Mariusz Karbowski | 22 | 35:08 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 9 | 2 | 7 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 10 | -4 |
| Michal Dachowski | 45 | 17:06 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | -11 |
| Adam Morka | 7 | 19:06 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 5 | -5 |
| Pawel Pajewski | 21 | 10:41 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -10 |
| Marcin Ilcewicz | 18 | 0:22 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Konrad Szymanczak | 10 | 12:10 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | -6 |
| Razem | — | 239:54 | 65 | 27 | 68 | 39,7% | 22 | 52 | 5 | 16 | 31,3% | 6 | 10 | 60,0% | 35 | 11 | 24 | 17 | 6 | 1 | 11 | 11 | 0 | 68 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | HUTNIK WARSZAWA | TARGOWEK |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/30 · 53,3%, lepszy wynik | 4422/52 · 42,3% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/26 · 34,6%, lepszy wynik | 155/16 · 31,3% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1111/13 · 84,6%, lepszy wynik | 66/10 · 60,0% |
| Zbiórki w obronie | 25, lepszy wynik | 24 |
| Zbiórki w ataku | 5 | 11, lepszy wynik |
| Asysty | 21, lepszy wynik | 17 |
| Przechwyty | 10, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 12 | 11, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 13 października 2024
- 10:00
AMATORZY
TARCHO TERROR66:57 - 11:15
MSJ VISION
SPORTOWA WARSZAWA57:86 - 11:15
MLK BASKET
SOFTSWISS BASKETBALL70:60 - 12:30
POLSKA KLUB SPORTOWY
PIASECZUSETS68:78 - 12:30
MDM SERWIS
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE59:68 - 13:45
FASOLKI
ORLY TEMIDY47:68 - 13:45
INIEMAMOCNI
BC LITUANICA79:64 - 15:00
BANKSTERS
POST PRIME69:66 - 15:00
CROSS JEANS LIT
NLB47:56 - 16:15
INDEX MOCY
OCTO64:67 - 17:30
HUTNICZE WILKI
AVENGA85:73 - 17:30
FX BASKETBALL
BASKET KOCJANA40:85 - 18:45
OSTAP RUSZTOWANIA
BLAZERS20:0walkower - 18:45
VABANK
GET WOW TEAM55:91 - 20:00
TEAM EUROPE
TARGOWEK WARRIORS74:52






