13 października 2024, 12:301. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO B
MDM SERWISgospodarzwynik 59 do 68
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIEgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lukasz Iwanowski | 6 | 39:22 | 20 | 8 | 19 | 42,1% | 4 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 0 | 0 | — | 8 | 1 | 7 | 5 | 1 | 0 | 2 | 5 | 2 | 21 | 1 |
| Marcin Gestern | 20 | 39:36 | 15 | 6 | 15 | 40,0% | 6 | 15 | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 11 | -4 |
| Pawel Serocki | 3 | 18:16 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 | -12 |
| Marcin Cetnarowicz | 23 | 16:49 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 1 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | -3 |
| Lukasz Konopka | 8 | 34:04 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 1 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 7 | -8 |
| Marcin Ejsmont | 25 | 22:41 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 9 | -1 |
| Kuba Miatkowski | 0 | 40:01 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 1 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | -2 |
| Lukasz Sadlek | 33 | 29:07 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 3 | -16 |
| Razem | — | 239:56 | 59 | 22 | 61 | 36,1% | 14 | 35 | 8 | 26 | 30,8% | 7 | 8 | 87,5% | 33 | 10 | 23 | 17 | 6 | 2 | 12 | 19 | 8 | 65 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patryk Mitura | 91 | 26:18 | 18 | 6 | 10 | 60,0% | 2 | 4 | 4 | 6 | 66,7% | 2 | 4 | 50,0% | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 17 | 4 |
| Jan Kajkowski | 4 | 30:10 | 12 | 4 | 10 | 40,0% | 1 | 3 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | -3 |
| Tymoteusz Matusiak | 92 | 34:21 | 10 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 10 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 12 | 2 | 10 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 23 | -1 |
| Michal Dobrzycki | 1 | 27:46 | 7 | 3 | 3 | 100,0% | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 1 | 4 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 | 14 |
| Szymon Petruczynik | 25 | 29:43 | 7 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 5 | 7 | 71,4% | 6 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 10 | 1 |
| Kuba Skalski | 13 | 35:32 | 7 | 3 | 13 | 23,1% | 3 | 11 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 5 | 15 |
| Adam Olczak | 45 | 25:46 | 4 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 7 | 1 |
| Ignacy Adamczyk | 42 | 19:40 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 10 |
| Mateusz Szpakowski | 3 | 10:40 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 |
| Razem | — | 239:56 | 68 | 24 | 58 | 41,4% | 16 | 40 | 8 | 18 | 44,4% | 12 | 23 | 52,2% | 38 | 13 | 25 | 27 | 9 | 2 | 10 | 8 | 18 | 89 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | MDM SERWIS | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 2814/35 · 40,0% | 3216/40 · 40,0% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/26 · 30,8% | 248/18 · 44,4%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/8 · 87,5%, lepszy wynik | 1212/23 · 52,2% |
| Zbiórki w obronie | 23 | 25, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 10 | 13, lepszy wynik |
| Asysty | 17 | 27, lepszy wynik |
| Przechwyty | 6 | 9, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 12 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 13 października 2024
- 10:00
AMATORZY
TARCHO TERROR66:57 - 11:15
MSJ VISION
SPORTOWA WARSZAWA57:86 - 11:15
MLK BASKET
SOFTSWISS BASKETBALL70:60 - 12:30
POLSKA KLUB SPORTOWY
PIASECZUSETS68:78 - 13:45
FASOLKI
ORLY TEMIDY47:68 - 13:45
INIEMAMOCNI
BC LITUANICA79:64 - 15:00
BANKSTERS
POST PRIME69:66 - 15:00
CROSS JEANS LIT
NLB47:56 - 16:15
HUTNIK WARSZAWA
TARGOWEK70:65 - 16:15
INDEX MOCY
OCTO64:67 - 17:30
HUTNICZE WILKI
AVENGA85:73 - 17:30
FX BASKETBALL
BASKET KOCJANA40:85 - 18:45
OSTAP RUSZTOWANIA
BLAZERS20:0walkower - 18:45
VABANK
GET WOW TEAM55:91 - 20:00
TEAM EUROPE
TARGOWEK WARRIORS74:52






