17 listopada 2024, 10:001. Liga, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
INIEMAMOCNIgospodarzwynik 62 do 59
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIEgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mikolaj Michalski | 0 | 43:37 | 25 | 10 | 22 | 45,5% | 9 | 18 | 1 | 4 | 25,0% | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 7 | 20 | 4 |
| Adam Wojtowicz | 14 | 48:00 | 10 | 5 | 12 | 41,7% | 5 | 12 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 11 | 3 | 8 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 19 | 3 |
| Michal Zalewski | 99 | 31:58 | 10 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 10 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 | 5 |
| Tomek Jankowski | 71 | 28:07 | 8 | 3 | 11 | 27,3% | 3 | 8 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 8 | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 10 | 11 |
| Michal Michalski | 5 | 29:38 | 5 | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 1 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 9 | 16 |
| Maciej Hajewski | 30 | 17:10 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | -21 |
| Artur Jedraszek | 9 | 18:11 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 |
| Przemek Zalewski | 23 | 23:15 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -5 |
| Razem | — | 239:56 | 62 | 26 | 71 | 36,6% | 24 | 60 | 2 | 11 | 18,2% | 8 | 9 | 88,9% | 35 | 8 | 27 | 14 | 9 | 2 | 5 | 16 | 16 | 71 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jan Kajkowski | 4 | 33:16 | 19 | 7 | 10 | 70,0% | 4 | 5 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 22 | 15 |
| Mateusz Wozniak | 28 | 24:34 | 9 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 7 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 5 | 4 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 19 | 17 |
| Tymoteusz Matusiak | 92 | 21:51 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3% | 7 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 10 | -23 |
| Michal Dobrzycki | 1 | 17:21 | 6 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 10 | -8 |
| Szymon Petruczynik | 25 | 37:12 | 6 | 2 | 10 | 20,0% | 1 | 6 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 4 | -5 | -6 |
| Maciej Fiziar | 6 | 25:10 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 13 | 12 |
| Kuba Skalski | 13 | 33:52 | 4 | 2 | 11 | 18,2% | 2 | 8 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 8 | 1 | 7 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | -8 |
| Ignacy Adamczyk | 0 | 15:41 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | -2 | -3 |
| Krzysiek Tworek | 32 | 13:22 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 14 |
| Mateusz Szpakowski | 3 | 17:37 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | -25 |
| Razem | — | 239:56 | 59 | 24 | 62 | 38,7% | 20 | 42 | 4 | 20 | 20,0% | 7 | 16 | 43,8% | 46 | 11 | 35 | 18 | 2 | 5 | 13 | 16 | 16 | 70 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | INIEMAMOCNI | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4824/60 · 40,0% | 4020/42 · 47,6%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 62/11 · 18,2% | 124/20 · 20,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/9 · 88,9%, lepszy wynik | 77/16 · 43,8% |
| Zbiórki w obronie | 27 | 35, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 8 | 11, lepszy wynik |
| Asysty | 14 | 18, lepszy wynik |
| Przechwyty | 9, lepszy wynik | 2 |
| Straty mniej = lepiej | 5, lepszy wynik | 13 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 17 listopada 2024
- 10:00
HOMIES
PUMY BETONU75:50 - 11:15
POST PRIME
OSTAP RUSZTOWANIA67:69 - 11:15
WOLVES
MLK BASKET57:70 - 12:30
AVENGA
POLIBUDA62:67 - 12:30
TEKOpro
TARGOWEK WARRIORS49:71 - 13:45
FASOLKI
MSJ VISION72:75 - 13:45
TUNE SQUAD
THAISTY TIGERS59:34 - 15:00
BC LITUANICA
MDM SERWIS69:58 - 15:00
MJSWISH BALLERS
SZERY 1872:64 - 16:15
PIASECZUSETS
BLAZERS20:0walkower - 16:15
TARCHO TERROR
AB BASKET LEGIONOWO38:61 - 17:30
HUTNICZE WILKI
POLSKA KLUB SPORTOWY68:66 - 17:30
WHITE CHOCOLATES
FX BASKETBALL74:47 - 18:45
BANKSTERS
HUTNIK WARSZAWA71:69 - 18:45
INDEX MOCY
VABANK56:53






