17 listopada 2024, 11:15Liga Mistrzów, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
POST PRIMEgospodarzwynik 67 do 69
OSTAP RUSZTOWANIAgość
Transmisja
Champions League: Post Prime vs. Ostap Rusztowania — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jakub Jurczak | 32 | 29:46 | 17 | 5 | 12 | 41,7% | 1 | 3 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 4 | 75,0% | 8 | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 18 | -7 |
| Andrzej Klimkiewicz | 47 | 24:03 | 11 | 3 | 10 | 30,0% | 2 | 4 | 1 | 6 | 16,7% | 4 | 5 | 80,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | 0 |
| Patryk Baranowski | 4 | 29:46 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 2 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 |
| Lukasz Baszczak | 22 | 19:23 | 8 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | -1 |
| Maciej Lopacinski | 40 | 34:01 | 8 | 3 | 10 | 30,0% | 2 | 6 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 4 | 1 | 0 | 9 | 1 | 4 | 2 | -5 |
| Lukasz Soltys | 12 | 25:41 | 7 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 1 | 5 | 0 |
| Maciej Staszewski | 13 | 30:04 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 9 | 5 |
| Mateusz Witek | 1 | 34:43 | 4 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 3 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 9 | 2 | 7 | 7 | 1 | 0 | 1 | 5 | 0 | 15 | -1 |
| Tomasz Butkiewicz | 99 | 12:28 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | -8 |
| Razem | — | 239:55 | 67 | 25 | 68 | 36,8% | 16 | 34 | 9 | 34 | 26,5% | 8 | 10 | 80,0% | 38 | 13 | 25 | 19 | 8 | 1 | 18 | 17 | 12 | 70 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adam Nyckowski | 8 | 48:00 | 20 | 6 | 13 | 46,2% | 5 | 8 | 1 | 5 | 20,0% | 7 | 9 | 77,8% | 7 | 1 | 6 | 6 | 3 | 0 | 3 | 1 | 6 | 24 | 2 |
| Kamil Stachowski | 4 | 41:25 | 17 | 7 | 9 | 77,8% | 6 | 8 | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 7 | 28,6% | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 4 | 13 | 1 |
| Robert Kasprzak | 10 | 34:25 | 13 | 5 | 11 | 45,5% | 2 | 4 | 3 | 7 | 42,9% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 | 13 | 17 |
| Aleksander Marciniak | 12 | 37:16 | 10 | 3 | 9 | 33,3% | 1 | 2 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | 16 | 6 |
| Michal Ornat | 25 | 35:43 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 |
| Bartosz Rominiecki | 5 | 24:33 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4 | -18 |
| Lukasz Biernacki | 34 | 18:34 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 |
| Razem | — | 239:56 | 69 | 25 | 56 | 44,6% | 18 | 34 | 7 | 22 | 31,8% | 12 | 20 | 60,0% | 29 | 5 | 24 | 19 | 12 | 0 | 12 | 12 | 17 | 78 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | POST PRIME | OSTAP RUSZTOWANIA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/34 · 47,1% | 3618/34 · 52,9%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/34 · 26,5% | 217/22 · 31,8%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/10 · 80,0%, lepszy wynik | 1212/20 · 60,0% |
| Zbiórki w obronie | 25, lepszy wynik | 24 |
| Zbiórki w ataku | 13, lepszy wynik | 5 |
| Asysty | 19 | 19 |
| Przechwyty | 8 | 12, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 18 | 12, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 17 listopada 2024
- 10:00
INIEMAMOCNI
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE62:59 - 10:00
HOMIES
PUMY BETONU75:50 - 11:15
WOLVES
MLK BASKET57:70 - 12:30
AVENGA
POLIBUDA62:67 - 12:30
TEKOpro
TARGOWEK WARRIORS49:71 - 13:45
FASOLKI
MSJ VISION72:75 - 13:45
TUNE SQUAD
THAISTY TIGERS59:34 - 15:00
BC LITUANICA
MDM SERWIS69:58 - 15:00
MJSWISH BALLERS
SZERY 1872:64 - 16:15
PIASECZUSETS
BLAZERS20:0walkower - 16:15
TARCHO TERROR
AB BASKET LEGIONOWO38:61 - 17:30
HUTNICZE WILKI
POLSKA KLUB SPORTOWY68:66 - 17:30
WHITE CHOCOLATES
FX BASKETBALL74:47 - 18:45
BANKSTERS
HUTNIK WARSZAWA71:69 - 18:45
INDEX MOCY
VABANK56:53






