26 stycznia 2025, 20:15Liga Mistrzów, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO A
PIASECZUSETSgospodarzwynik 72 do 66
POLIBUDAgość
Transmisja
Mecz o mistrzostwo Champions League: MB Motors Piaseczusets vs. Polibuda — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Piotr Dabrowski | 7 | 46:49 | 21 | 4 | 9 | 44,4% | 1 | 3 | 3 | 6 | 50,0% | 10 | 12 | 83,3% | 5 | 2 | 3 | 3 | 1 | 0 | 5 | 3 | 7 | 18 | 4 |
| Tomasz Wojcikowski | 17 | 46:04 | 21 | 8 | 16 | 50,0% | 7 | 12 | 1 | 4 | 25,0% | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 18 | 1 |
| Aleksander Lyczka | 3 | 19:46 | 12 | 3 | 3 | 100,0% | 2 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 8 | 62,5% | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | 10 | 8 |
| Piotr Lazarek | 10 | 28:31 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 3 | 8 | 6 |
| Nikodem Sarosiak | 8 | 35:10 | 4 | 2 | 3 | 66,7% | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 1 | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 | 10 | 1 |
| Andrzej Baginski | 4 | 19:07 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 4 |
| Mikolaj Jesionek | 0 | 28:49 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 7 | 1 | 6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | -3 |
| Krzysztof Boryczko | 6 | 40:15 | 0 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 8 |
| Karol Denysenko | 47 | 0:24 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
| Michal Miernecki | 2 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lukasz Szlazak | 55 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 264:55 | 72 | 22 | 50 | 44,0% | 16 | 30 | 6 | 20 | 30,0% | 22 | 29 | 75,9% | 36 | 8 | 28 | 13 | 5 | 3 | 12 | 22 | 21 | 82 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Darek Kubica | 8 | 51:13 | 20 | 6 | 18 | 33,3% | 3 | 8 | 3 | 10 | 30,0% | 5 | 5 | 100,0% | 6 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 17 | -8 |
| Michal Sosin | 11 | 41:40 | 18 | 6 | 11 | 54,5% | 3 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 60,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | 16 | -1 |
| Radoslaw Bzoma | 10 | 38:12 | 7 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 6 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 5 | -3 |
| Maciej Antosiewicz | 4 | 18:21 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 6 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 | -3 |
| Zbyszek Godlewski | 15 | 28:43 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 8 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 3 | -5 |
| Piotr Jankowski | 3 | 41:37 | 5 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 1 | 5 | 2 | 9 | 3 |
| Jaroslaw Banda | 14 | 17:22 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | -5 |
| Sebastian Olszewski | 13 | 27:49 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | -1 | -8 |
| Jakub Komala | 9 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 264:57 | 66 | 22 | 62 | 35,5% | 15 | 35 | 7 | 27 | 25,9% | 15 | 22 | 68,2% | 31 | 13 | 18 | 12 | 6 | 1 | 10 | 21 | 22 | 59 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | PIASECZUSETS | POLIBUDA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/30 · 53,3%, lepszy wynik | 3015/35 · 42,9% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/20 · 30,0%, lepszy wynik | 217/27 · 25,9% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 2222/29 · 75,9%, lepszy wynik | 1515/22 · 68,2% |
| Zbiórki w obronie | 28, lepszy wynik | 18 |
| Zbiórki w ataku | 8 | 13, lepszy wynik |
| Asysty | 13, lepszy wynik | 12 |
| Przechwyty | 5 | 6, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 12 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
108 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
PIASECZUSETS
POLIBUDA






