26 stycznia 2025, 16:15Baraże, sezon 5WBAWBA ARENA - BOISKO B
TEKOprogospodarzwynik 55 do 106
MJSWISH BALLERSgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dawid Sobieraj | 6 | 36:04 | 18 | 8 | 18 | 44,4% | 8 | 17 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 10 | 5 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 18 | -42 |
| Oskar Weikum | 19 | 48:00 | 9 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 6 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 2 | 4 | -2 | -51 |
| Waldemar Laufer | 33 | 20:55 | 8 | 2 | 7 | 28,6% | 1 | 5 | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 3 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -21 |
| Rafal Komorowski | 22 | 41:34 | 6 | 2 | 9 | 22,2% | 0 | 0 | 2 | 9 | 22,2% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | -1 | -46 |
| Albert Weikum | 8 | 21:22 | 6 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 8 | 1 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 11 | -9 |
| Piotr Dedejczyk-Macielinski | 0 | 33:32 | 4 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -35 |
| Andrzej Kaczmarek | 4 | 38:30 | 4 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 0 | 6 | 1 | 2 | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 | -51 |
| Razem | — | 239:57 | 55 | 21 | 63 | 33,3% | 16 | 44 | 5 | 19 | 26,3% | 8 | 13 | 61,5% | 32 | 7 | 25 | 12 | 4 | 2 | 23 | 9 | 15 | 35 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bartosz Mucharski | 33 | 41:22 | 26 | 12 | 15 | 80,0% | 10 | 12 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 2 | 0,0% | 12 | 3 | 9 | 6 | 8 | 2 | 1 | 2 | 1 | 48 | 52 |
| Lukasz Dabrowski | 23 | 38:22 | 24 | 9 | 18 | 50,0% | 6 | 8 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 22 | 40 |
| Kamila Wojcik-Skora | 8 | 19:53 | 14 | 5 | 12 | 41,7% | 3 | 7 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 | 23 |
| Jan Kozlowski | 3 | 28:07 | 13 | 6 | 7 | 85,7% | 5 | 6 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 3 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 | 20 | 33 |
| Kamil Kulinski | 55 | 26:37 | 11 | 5 | 7 | 71,4% | 5 | 7 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 5 | 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 17 | 35 |
| Marcin Glebicki | 10 | 22:16 | 6 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 12 | 15 |
| Jacek Rachwal | 25 | 27:25 | 6 | 2 | 11 | 18,2% | 0 | 1 | 2 | 10 | 20,0% | 0 | 0 | — | 7 | 3 | 4 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 7 | 11 |
| Filip Zok | 44 | 35:40 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 11 | 44 |
| Mateusz Graczyk | 1 | 0:13 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| Razem | — | 239:55 | 106 | 44 | 81 | 54,3% | 34 | 52 | 10 | 29 | 34,5% | 8 | 12 | 66,7% | 39 | 10 | 29 | 28 | 17 | 4 | 8 | 15 | 9 | 145 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TEKOpro | MJSWISH BALLERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/44 · 36,4% | 6834/52 · 65,4%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/19 · 26,3% | 3010/29 · 34,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/13 · 61,5% | 88/12 · 66,7%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 25 | 29, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 7 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 12 | 28, lepszy wynik |
| Przechwyty | 4 | 17, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 23 | 8, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






