13 kwietnia 2025, 20:15Liga Mistrzów, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO A
POLIBUDAgospodarzwynik 79 do 48
HUTNICZE WILKIgość
Transmisja
Champions League: Polibuda vs. Hutnicze Wilki — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Darek Kubica | 8 | 38:46 | 16 | 6 | 18 | 33,3% | 5 | 12 | 1 | 6 | 16,7% | 3 | 3 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 8 | 17 |
| Maciej Antosiewicz | 4 | 26:45 | 13 | 5 | 8 | 62,5% | 5 | 8 | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 100,0% | 12 | 4 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 23 | 24 |
| Jakub Komala | 9 | 11:25 | 12 | 4 | 6 | 66,7% | 0 | 0 | 4 | 6 | 66,7% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 13 |
| Michal Sosin | 11 | 33:55 | 12 | 5 | 8 | 62,5% | 3 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 0 | 0 | — | 8 | 2 | 6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 20 | 22 |
| Sebastian Olszewski | 13 | 30:34 | 8 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 1 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 19 |
| Piotr Makulec | 21 | 12:40 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 12 | 29 |
| Zbyszek Godlewski | 15 | 19:48 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 7 | 1 | 6 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 1 | 9 | 0 |
| Piotr Jankowski | 3 | 37:32 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | 30 |
| Radoslaw Bzoma | 10 | 28:33 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 5 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 |
| Razem | — | 239:58 | 79 | 31 | 65 | 47,7% | 22 | 39 | 9 | 26 | 34,6% | 8 | 11 | 72,7% | 46 | 14 | 32 | 23 | 3 | 2 | 11 | 13 | 10 | 105 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Noah Rynkiewicz | 21 | 34:10 | 18 | 6 | 13 | 46,2% | 4 | 8 | 2 | 5 | 40,0% | 4 | 5 | 80,0% | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 12 | -12 |
| Mykhailo Stonozhenko | 24 | 26:04 | 10 | 4 | 12 | 33,3% | 2 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -15 |
| Bartlomiej Kietlinski | 0 | 19:00 | 8 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 5 | 0 | 3 | 0,0% | 4 | 7 | 57,1% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | -1 | -4 |
| Piotr Gniewek | 77 | 33:53 | 7 | 2 | 11 | 18,2% | 2 | 8 | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | -2 | -20 |
| Tatenda Mavhudzi | 4 | 25:52 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 2 | 3 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 | -22 |
| Illy Richard | 35 | 33:27 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 8 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | -11 |
| Jakub Fiziar | 23 | 15:50 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 | -14 |
| Clement Le Jean | 49 | 28:55 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -29 |
| Dariusz Regula | 6 | 6:12 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -15 |
| Maciej Sulenta | 5 | 16:31 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -13 |
| Razem | — | 239:54 | 48 | 16 | 59 | 27,1% | 12 | 37 | 4 | 22 | 18,2% | 12 | 20 | 60,0% | 23 | 5 | 18 | 7 | 6 | 0 | 5 | 11 | 13 | 28 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | POLIBUDA | HUTNICZE WILKI |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4422/39 · 56,4%, lepszy wynik | 2412/37 · 32,4% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 279/26 · 34,6%, lepszy wynik | 124/22 · 18,2% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/11 · 72,7%, lepszy wynik | 1212/20 · 60,0% |
| Zbiórki w obronie | 32, lepszy wynik | 18 |
| Zbiórki w ataku | 14, lepszy wynik | 5 |
| Asysty | 23, lepszy wynik | 7 |
| Przechwyty | 3 | 6, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 11 | 5, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 13 kwietnia 2025
- 10:15
VABANK
DACHMUR75:96 - 10:15
CROSS JEANS LIT
SZERY 1850:73 - 11:30
PUMY BETONU
HOMIES54:62 - 11:30
MOLES
THAISTY TIGERS61:50 - 12:45
INIEMAMOCNI
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE66:59 - 12:45
BASKET KOCJANA
YOUNG OLD TEAM ONE92:46 - 14:00
TARGOWEK
BLAZERS60:82 - 14:00
AB BASKET LEGIONOWO
TARCHO TERROR82:77 - 15:15
PIASECZUSETS
POST PRIME79:67 - 15:15
MLK BASKET
MJSWISH BALLERS61:72 - 16:30
BANKSTERS
COURT CLAN74:62 - 16:30
BC LITUANICA
SOFTSWISS BASKETBALL49:74 - 17:45
GET WOW TEAM
POLSKA KLUB SPORTOWY78:71 - 17:45
TARGOWEK WARRIORS
MOOSES62:46 - 19:00
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNIK WARSZAWA67:71 - 19:00
TEKOpro
NLB65:74 - 20:15
OCTO
INDEX MOCY61:54






