13 kwietnia 2025, 14:00Liga Mistrzów, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO A
TARGOWEKgospodarzwynik 60 do 82
BLAZERSgość
Transmisja
Champions League: Targówek vs. Blazers — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bartek Pietruszewski | 3 | 21:03 | 13 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 5 | 80,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 8 | 9 |
| Konrad Szymanczak | 10 | 24:00 | 12 | 4 | 10 | 40,0% | 4 | 9 | 0 | 1 | 0,0% | 4 | 4 | 100,0% | 6 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 16 | 5 |
| Adam Morka | 7 | 28:38 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 1 | 3 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 0 | — | 7 | 1 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | -9 |
| Norbert Wawrzyniak | 15 | 42:25 | 8 | 3 | 10 | 30,0% | 1 | 5 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 7 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 11 | -26 |
| Marcin Krysiak | 17 | 27:03 | 7 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | -24 |
| Tomasz Bartkowski | 0 | 19:30 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 6 | 33,3% | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | -33 |
| Krzysztof Cyba | 41 | 29:28 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 7 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -2 | -30 |
| Dawid Jachimowicz | 8 | 28:30 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 9 | 1 | 8 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | 11 |
| Mariusz Karbowski | 22 | 19:21 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -13 |
| Razem | — | 239:58 | 60 | 22 | 64 | 34,4% | 16 | 47 | 6 | 17 | 35,3% | 10 | 15 | 66,7% | 38 | 11 | 27 | 17 | 6 | 1 | 13 | 9 | 9 | 62 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vladyslav Chernysh | 21 | 32:04 | 17 | 8 | 12 | 66,7% | 8 | 12 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 17 | 31 |
| Lev Ostroverkh | 6 | 27:23 | 17 | 7 | 12 | 58,3% | 5 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 16 | 26 |
| Ivan Dudar | 17 | 32:04 | 15 | 5 | 7 | 71,4% | 2 | 3 | 3 | 4 | 75,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 12 | 3 | 0 | 2 | 3 | 1 | 31 | 31 |
| Ivan Lotoshnikov | 11 | 29:28 | 12 | 5 | 7 | 71,4% | 4 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 14 | 27 |
| Anton Roskoshnyi | 10 | 26:22 | 9 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 10 | 3 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 18 | -1 |
| Roman Zavada | 34 | 19:58 | 4 | 2 | 10 | 20,0% | 2 | 3 | 0 | 7 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -3 | -3 |
| Arar Guliyev | 7 | 26:37 | 3 | 1 | 9 | 11,1% | 0 | 3 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | -3 | -10 |
| Semen Saushkin | 0 | 19:00 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -6 |
| Artem Slediuk | 23 | 25:30 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 10 | 2 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 15 |
| Nikita Bilko | 26 | 1:31 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
| Razem | — | 239:57 | 82 | 34 | 72 | 47,2% | 26 | 42 | 8 | 30 | 26,7% | 6 | 7 | 85,7% | 40 | 9 | 31 | 22 | 8 | 0 | 10 | 9 | 9 | 103 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TARGOWEK | BLAZERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/47 · 34,0% | 5226/42 · 61,9%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/17 · 35,3%, lepszy wynik | 248/30 · 26,7% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/15 · 66,7% | 66/7 · 85,7%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 27 | 31, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 11, lepszy wynik | 9 |
| Asysty | 17 | 22, lepszy wynik |
| Przechwyty | 6 | 8, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 13 | 10, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 13 kwietnia 2025
- 10:15
VABANK
DACHMUR75:96 - 10:15
CROSS JEANS LIT
SZERY 1850:73 - 11:30
PUMY BETONU
HOMIES54:62 - 11:30
MOLES
THAISTY TIGERS61:50 - 12:45
INIEMAMOCNI
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE66:59 - 12:45
BASKET KOCJANA
YOUNG OLD TEAM ONE92:46 - 14:00
AB BASKET LEGIONOWO
TARCHO TERROR82:77 - 15:15
PIASECZUSETS
POST PRIME79:67 - 15:15
MLK BASKET
MJSWISH BALLERS61:72 - 16:30
BANKSTERS
COURT CLAN74:62 - 16:30
BC LITUANICA
SOFTSWISS BASKETBALL49:74 - 17:45
GET WOW TEAM
POLSKA KLUB SPORTOWY78:71 - 17:45
TARGOWEK WARRIORS
MOOSES62:46 - 19:00
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNIK WARSZAWA67:71 - 19:00
TEKOpro
NLB65:74 - 20:15
POLIBUDA
HUTNICZE WILKI79:48 - 20:15
OCTO
INDEX MOCY61:54






