11 maja 2025, 12:452. Liga, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO B
FASOLKIgospodarzwynik 58 do 52
AMATORZYgość
Transmisja
WBA6: 2. Liga: Fasolki vs. Amatorzy — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Konrad Andrearczyk | 11 | 48:00 | 21 | 10 | 19 | 52,6% | 10 | 17 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 12 | 2 | 10 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 25 | 6 |
| Tomasz Jezior | 10 | 43:02 | 14 | 6 | 11 | 54,5% | 6 | 11 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4 | 17 | 7 |
| Maciej Truszkowski | 34 | 35:49 | 11 | 4 | 9 | 44,4% | 3 | 5 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 10 | 9 |
| Rafal Fronczyk | 87 | 46:49 | 6 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 11 | 5 | 6 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 13 | 9 |
| Mateusz Grudzien | 7 | 44:52 | 5 | 1 | 6 | 16,7% | 0 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 5 | 2 | 1 | 3 | 1 | 1 | 8 | 8 |
| Krysztof Rekawek | 1 | 21:25 | 1 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | -3 | -9 |
| Razem | — | 239:57 | 58 | 24 | 56 | 42,9% | 22 | 46 | 2 | 10 | 20,0% | 8 | 10 | 80,0% | 36 | 8 | 28 | 15 | 9 | 1 | 15 | 10 | 15 | 70 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Yahor Anikei | 9 | 43:43 | 14 | 5 | 15 | 33,3% | 3 | 8 | 2 | 7 | 28,6% | 2 | 3 | 66,7% | 7 | 3 | 4 | 1 | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 13 | 2 |
| Gleb Pastukhou | 91 | 33:55 | 12 | 4 | 10 | 40,0% | 1 | 3 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 2 | 50,0% | 9 | 2 | 7 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 14 | -3 |
| Yury Smirnou | 33 | 40:17 | 11 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 2 | 4 | 0 | 5 | 1 | 2 | 14 | 4 |
| Aleksandr Shestakovich | 40 | 30:28 | 7 | 3 | 10 | 30,0% | 3 | 6 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 7 | 5 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 7 | -1 |
| Kyrylo Petrenko | 0 | 29:33 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 5 | 0 |
| Artsiom Yudovin | 77 | 29:34 | 2 | 1 | 13 | 7,7% | 1 | 5 | 0 | 8 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 | -6 | -4 |
| Tsimur Zarypau | 4 | 12:18 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | -4 |
| Pavlo Kardakov | 16 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aleksey Korolev | 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evgeny Rex | 66 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pavel Smelovsky | 21 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dzmitry Staravoitau | 19 | 10:54 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -14 |
| Marina Tsitarenka | 13 | 9:16 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | -10 |
| Razem | — | 239:58 | 52 | 21 | 69 | 30,4% | 15 | 33 | 6 | 36 | 16,7% | 4 | 6 | 66,7% | 39 | 17 | 22 | 9 | 12 | 0 | 13 | 15 | 10 | 49 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | FASOLKI | AMATORZY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4422/46 · 47,8%, lepszy wynik | 3015/33 · 45,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 62/10 · 20,0%, lepszy wynik | 186/36 · 16,7% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 88/10 · 80,0%, lepszy wynik | 44/6 · 66,7% |
| Zbiórki w obronie | 28, lepszy wynik | 22 |
| Zbiórki w ataku | 8 | 17, lepszy wynik |
| Asysty | 15, lepszy wynik | 9 |
| Przechwyty | 9 | 12, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 15 | 13, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 11 maja 2025
- 10:15
OCTO
DACHMUR79:67 - 10:15
AB BASKET LEGIONOWO
CROSS JEANS LIT64:54 - 11:30
POLIBUDA
BLAZERS48:69 - 11:30
UKS BASKET TARCZYN
YOUNG OLD TEAM ONE72:86 - 12:45
OSTAP RUSZTOWANIA
POLSKA KLUB SPORTOWY75:60 - 14:00
BANKSTERS
HUTNICZE WILKI73:66 - 14:00
BASKET KOCJANA
WARSAW GREEN GOOSE62:58 - 15:15
ORLY TEMIDY
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE45:42 - 15:15
MJSWISH BALLERS
TEAM EUROPE50:63 - 16:30
SOFTSWISS BASKETBALL
INIEMAMOCNI69:58 - 16:30
THAISTY TIGERS
DRUZYNA WYBUCH96:70 - 17:45
TARGOWEK
POST PRIME71:54 - 17:45
TARCHO TERROR
WE SUPPORT91:57 - 19:00
COURT CLAN
HUTNIK WARSZAWA70:68 - 19:00
HOMIES
WHITE CHOCOLATES91:75 - 20:15
GET WOW TEAM
PIASECZUSETS68:80 - 20:15
WARSAW RAPTORS
BC LITUANICA73:83






