11 maja 2025, 11:30Liga Mistrzów, sezon 6WBAWBA ARENA - BOISKO A
POLIBUDAgospodarzwynik 48 do 69
BLAZERSgość
Transmisja
6WBA: Champions League: Polibuda vs. Blazers — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Sosin | 11 | 42:21 | 20 | 7 | 13 | 53,8% | 5 | 8 | 2 | 5 | 40,0% | 4 | 4 | 100,0% | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 18 | -14 |
| Zbyszek Godlewski | 15 | 22:31 | 8 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 9 | -9 |
| Darek Kubica | 8 | 42:06 | 8 | 3 | 12 | 25,0% | 3 | 6 | 0 | 6 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 9 | 2 | 7 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 9 | -24 |
| Jaroslaw Banda | 14 | 34:55 | 5 | 2 | 14 | 14,3% | 1 | 6 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | -4 | -20 |
| Piotr Makulec | 21 | 25:28 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 1 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 13 | -12 |
| Piotr Jankowski | 3 | 44:55 | 3 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | -22 |
| Jakub Komala | 9 | 4:55 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -2 |
| Mateusz Nesterowicz | 1 | 22:46 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 | -2 |
| Razem | — | 239:57 | 48 | 18 | 55 | 32,7% | 15 | 34 | 3 | 21 | 14,3% | 9 | 11 | 81,8% | 27 | 7 | 20 | 14 | 3 | 3 | 10 | 17 | 15 | 46 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ivan Dudar | 17 | 33:34 | 20 | 6 | 10 | 60,0% | 5 | 5 | 1 | 5 | 20,0% | 7 | 9 | 77,8% | 8 | 3 | 5 | 7 | 3 | 0 | 3 | 1 | 6 | 29 | 14 |
| Anton Roskoshnyi | 10 | 27:16 | 12 | 5 | 6 | 83,3% | 5 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 14 | 16 |
| Vladyslav Chernysh | 21 | 25:40 | 8 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 2 | 8 | 25,0% | 8 | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 11 | 13 |
| Maksim Khailo | 36 | 26:56 | 7 | 3 | 4 | 75,0% | 2 | 2 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 9 | 2 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 16 | 12 |
| Nikita Bilko | 26 | 31:18 | 6 | 2 | 11 | 18,2% | 2 | 6 | 0 | 5 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 | 16 |
| Arar Guliyev | 7 | 20:13 | 6 | 2 | 3 | 66,7% | 0 | 1 | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 | 5 |
| Lev Ostroverkh | 6 | 33:49 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 7 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 18 |
| Artem Slediuk | 23 | 20:43 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 |
| Roman Zavada | 34 | 20:28 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 6 |
| Razem | — | 239:57 | 69 | 26 | 55 | 47,3% | 22 | 37 | 4 | 18 | 22,2% | 13 | 22 | 59,1% | 39 | 10 | 29 | 22 | 7 | 1 | 8 | 15 | 17 | 92 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | POLIBUDA | BLAZERS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3015/34 · 44,1% | 4422/37 · 59,5%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 93/21 · 14,3% | 124/18 · 22,2%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/11 · 81,8%, lepszy wynik | 1313/22 · 59,1% |
| Zbiórki w obronie | 20 | 29, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 7 | 10, lepszy wynik |
| Asysty | 14 | 22, lepszy wynik |
| Przechwyty | 3 | 7, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 10 | 8, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 11 maja 2025
- 10:15
OCTO
DACHMUR79:67 - 10:15
AB BASKET LEGIONOWO
CROSS JEANS LIT64:54 - 11:30
UKS BASKET TARCZYN
YOUNG OLD TEAM ONE72:86 - 12:45
OSTAP RUSZTOWANIA
POLSKA KLUB SPORTOWY75:60 - 12:45
FASOLKI
AMATORZY58:52 - 14:00
BANKSTERS
HUTNICZE WILKI73:66 - 14:00
BASKET KOCJANA
WARSAW GREEN GOOSE62:58 - 15:15
ORLY TEMIDY
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE45:42 - 15:15
MJSWISH BALLERS
TEAM EUROPE50:63 - 16:30
SOFTSWISS BASKETBALL
INIEMAMOCNI69:58 - 16:30
THAISTY TIGERS
DRUZYNA WYBUCH96:70 - 17:45
TARGOWEK
POST PRIME71:54 - 17:45
TARCHO TERROR
WE SUPPORT91:57 - 19:00
COURT CLAN
HUTNIK WARSZAWA70:68 - 19:00
HOMIES
WHITE CHOCOLATES91:75 - 20:15
GET WOW TEAM
PIASECZUSETS68:80 - 20:15
WARSAW RAPTORS
BC LITUANICA73:83






