23 listopada 2025, 12:452. Liga, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO B
AMATORZYgospodarzwynik 52 do 46
TARGOWEK WARRIORSgość
Transmisja
WBA7 - 2. Liga: Amatorzy vs. Targówek Warriors — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Artsiom Yudovin | 77 | 27:01 | 15 | 4 | 11 | 36,4% | 4 | 8 | 0 | 3 | 0,0% | 7 | 12 | 58,3% | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | 4 | 10 |
| Yahor Anikei | 9 | 42:36 | 9 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 3 | 5 | 60,0% | 4 | 0 | 4 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 11 | 2 |
| Yury Smirnou | 33 | 31:41 | 9 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 9 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 3 | 9 | 6 |
| Pavlo Kardakov | 16 | 15:15 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 |
| Kyrylo Petrenko | 0 | 33:01 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 5 | 1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 |
| Aleksey Korolev | 20 | 18:49 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 5 |
| Pavel Smelovsky | 21 | 21:58 | 3 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 0 | 1 | 7 | 14,3% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -5 |
| Dzmitry Staravoitau | 19 | 16:18 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 |
| Gleb Pastukhou | 91 | 26:40 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 5 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | -5 |
| Evgeny Rex | 66 | 6:37 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 | 3 |
| Razem | — | 239:56 | 52 | 18 | 50 | 36,0% | 15 | 30 | 3 | 20 | 15,0% | 13 | 25 | 52,0% | 28 | 8 | 20 | 10 | 11 | 1 | 9 | 12 | 18 | 49 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Szymon Jakubiak | 19 | 31:11 | 8 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 4 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 14 | -5 |
| Piotr Jakubowski | 8 | 33:30 | 8 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4 | 2 | 1 | 9 | -7 |
| Wojciech Nitek | 23 | 28:25 | 8 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 7 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 3 | -7 |
| Patryk Pawlowski | 6 | 36:43 | 8 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 5 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2 | -8 |
| Sebastian Kostecki | 0 | 36:43 | 6 | 2 | 10 | 20,0% | 0 | 2 | 2 | 8 | 25,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 1 | -3 | -8 |
| Maciej Kulik | 41 | 16:26 | 4 | 1 | 5 | 20,0% | 0 | 1 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 7 |
| Tomasz Madry | 22 | 37:07 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 5 | -6 |
| Marcel Dabrowski | 5 | 19:52 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 4 |
| Tymoteusz Muter | 77 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:57 | 46 | 18 | 48 | 37,5% | 14 | 28 | 4 | 20 | 20,0% | 6 | 11 | 54,5% | 34 | 8 | 26 | 9 | 4 | 0 | 20 | 18 | 12 | 38 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | AMATORZY | TARGOWEK WARRIORS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3015/30 · 50,0% | 2814/28 · 50,0% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 93/20 · 15,0% | 124/20 · 20,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1313/25 · 52,0% | 66/11 · 54,5%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 20 | 26, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 8 | 8 |
| Asysty | 10, lepszy wynik | 9 |
| Przechwyty | 11, lepszy wynik | 4 |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 20 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
47 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
AMATORZY
TARGOWEK WARRIORS
Pozostałe mecze 23 listopada 2025
- 10:15
UKS BASKET TARCZYN
BBALL BOOMERS55:59 - 10:15
VARSOVIAN SHARKS
BRICK CITY50:51 - 11:30
POST PRIME
PUMY BETONU68:56 - 11:30
HAWAJSKI SNIEG
BASKET KOCJANA66:58 - 12:45
PIASECZUSETS
BANKSTERS81:41 - 14:00
TARGOWEK
GET WOW TEAM59:68 - 14:00
NLB
YOUNG OLD TEAM ONE51:76 - 15:15
INDEX MOCY
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE59:69 - 15:15
TEAM U
TARCHO TERROR62:55 - 16:30
HUTNIK WARSZAWA
POLIBUDA95:67 - 16:30
OCTO
BLAZERS 234:60 - 17:45
BLAZERS
OSTAP RUSZTOWANIA83:42 - 17:45
TEAM EUROPE
MOLES53:60 - 19:00
INIEMAMOCNI
COURT CLAN68:83 - 19:00
GRUBE RYBY
ORLY TEMIDY60:66 - 20:15
POLSKA KLUB SPORTOWY
HUTNICZE WILKI82:90 - 20:15
MJSWISH BALLERS
TRZY PLUS JEDEN53:64






