23 listopada 2025, 17:45Liga Mistrzów, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO A
BLAZERSgospodarzwynik 83 do 42
OSTAP RUSZTOWANIAgość
Transmisja
7.WBA Champions League: OSTAP Rusztowania vs. Blazers — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vladyslav Chernysh | 21 | 34:17 | 14 | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 8 | 0 | 0 | — | 2 | 5 | 40,0% | 12 | 7 | 5 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4 | 3 | 22 | 34 |
| Ivan Lotoshnikov | 11 | 23:25 | 12 | 4 | 8 | 50,0% | 3 | 5 | 1 | 3 | 33,3% | 3 | 4 | 75,0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 12 | 25 |
| Maksim Miroshnichenko | 34 | 17:45 | 9 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 0 | 3 | 6 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 | 23 |
| Lev Ostroverkh | 26 | 27:34 | 9 | 3 | 11 | 27,3% | 2 | 5 | 1 | 6 | 16,7% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | 28 |
| Gleb Poliakov | 7 | 27:22 | 9 | 4 | 6 | 66,7% | 4 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 16 |
| Evgeny Vasilevsky | 17 | 16:38 | 9 | 4 | 5 | 80,0% | 4 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 14 | 11 |
| Pavel Bortnik | 8 | 14:13 | 7 | 2 | 5 | 40,0% | 1 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | 15 |
| Ivan Kochmar | 6 | 21:06 | 6 | 2 | 8 | 25,0% | 2 | 6 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 3 |
| Maksim Chyruk | 4 | 15:48 | 4 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 8 | 16 |
| Artem Slediuk | 23 | 24:19 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 23 |
| Ivan Varanytsia | 12 | 17:30 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 4 | 11 |
| Razem | — | 239:57 | 83 | 31 | 63 | 49,2% | 25 | 40 | 6 | 23 | 26,1% | 15 | 21 | 71,4% | 33 | 14 | 19 | 23 | 17 | 0 | 5 | 18 | 15 | 113 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Michal Bukraba | 87 | 40:30 | 27 | 8 | 12 | 66,7% | 8 | 10 | 0 | 2 | 0,0% | 11 | 11 | 100,0% | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 7 | 21 | -26 |
| Kamil Stachowski | 4 | 37:37 | 6 | 2 | 11 | 18,2% | 2 | 9 | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 6 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 2 | -43 |
| Michal Ornat | 25 | 35:10 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 2 | -33 |
| Jakub Kalinowski | 41 | 26:22 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 1 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | -1 | -17 |
| Marcin Krysiak | 17 | 32:55 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 4 | 3 | -27 |
| Robert Kasprzak | 10 | 0:06 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aleksander Marciniak | 12 | 40:34 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 5 | -6 | -35 |
| Mateusz Polosak | 21 | 26:43 | 0 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | -24 |
| Razem | — | 239:57 | 42 | 14 | 41 | 34,1% | 13 | 31 | 1 | 10 | 10,0% | 13 | 13 | 100,0% | 26 | 7 | 19 | 7 | 3 | 1 | 25 | 15 | 17 | 27 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | BLAZERS | OSTAP RUSZTOWANIA |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5025/40 · 62,5%, lepszy wynik | 2613/31 · 41,9% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 186/23 · 26,1%, lepszy wynik | 31/10 · 10,0% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1515/21 · 71,4% | 1313/13 · 100,0%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 19 | 19 |
| Zbiórki w ataku | 14, lepszy wynik | 7 |
| Asysty | 23, lepszy wynik | 7 |
| Przechwyty | 17, lepszy wynik | 3 |
| Straty mniej = lepiej | 5, lepszy wynik | 25 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Galeria
57 zdjęćalbum na Facebooku (otwiera się w nowej karcie)
Kto jest na zdjęciu?
Zaznacz, kogo widzisz. Nazwisko pojawi się przy zdjęciu, gdy potwierdzi je druga osoba.
BLAZERS
OSTAP RUSZTOWANIA
Pozostałe mecze 23 listopada 2025
- 10:15
UKS BASKET TARCZYN
BBALL BOOMERS55:59 - 10:15
VARSOVIAN SHARKS
BRICK CITY50:51 - 11:30
POST PRIME
PUMY BETONU68:56 - 11:30
HAWAJSKI SNIEG
BASKET KOCJANA66:58 - 12:45
PIASECZUSETS
BANKSTERS81:41 - 12:45
AMATORZY
TARGOWEK WARRIORS52:46 - 14:00
TARGOWEK
GET WOW TEAM59:68 - 14:00
NLB
YOUNG OLD TEAM ONE51:76 - 15:15
INDEX MOCY
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE59:69 - 15:15
TEAM U
TARCHO TERROR62:55 - 16:30
HUTNIK WARSZAWA
POLIBUDA95:67 - 16:30
OCTO
BLAZERS 234:60 - 17:45
TEAM EUROPE
MOLES53:60 - 19:00
INIEMAMOCNI
COURT CLAN68:83 - 19:00
GRUBE RYBY
ORLY TEMIDY60:66 - 20:15
POLSKA KLUB SPORTOWY
HUTNICZE WILKI82:90 - 20:15
MJSWISH BALLERS
TRZY PLUS JEDEN53:64






