7 grudnia 2025, 16:302. Liga, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO B
MJSWISH BALLERSgospodarzwynik 48 do 57
TARGOWEK WARRIORSgość
Transmisja
WBA7 - 2.Liga: MJSwish Ballers vs. Targówek Warriors — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Zaremba | 6 | 40:12 | 15 | 6 | 12 | 50,0% | 6 | 12 | 0 | 0 | — | 3 | 4 | 75,0% | 6 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | 14 | -6 |
| Lukasz Dabrowski | 23 | 43:21 | 13 | 5 | 11 | 45,5% | 3 | 8 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 12 | -7 |
| Filip Zok | 44 | 39:55 | 8 | 3 | 9 | 33,3% | 3 | 9 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 10 | 2 | 8 | 2 | 2 | 0 | 3 | 3 | 4 | 12 | -5 |
| Michal Czajka | 89 | 44:52 | 6 | 2 | 13 | 15,4% | 2 | 10 | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 5 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | -7 |
| Kamil Kulinski | 55 | 17:10 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -5 |
| Maciej Golaszewski | 42 | 26:01 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | -6 |
| Michal Alster | 36 | 23:30 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 4 | 1 | -7 |
| Michal Kowalski | 3 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kuba Leszewski | 15 | 4:58 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 |
| Jerzy Litwiniuk | 26 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Razem | — | 239:59 | 48 | 18 | 54 | 33,3% | 16 | 48 | 2 | 6 | 33,3% | 10 | 14 | 71,4% | 35 | 10 | 25 | 7 | 8 | 0 | 15 | 15 | 17 | 43 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sebastian Kostecki | 0 | 42:52 | 21 | 6 | 17 | 35,3% | 3 | 5 | 3 | 12 | 25,0% | 6 | 8 | 75,0% | 10 | 4 | 6 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 21 | 12 |
| Patryk Pawlowski | 6 | 41:43 | 17 | 7 | 12 | 58,3% | 6 | 10 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 4 | 50,0% | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 | 3 | 2 | 3 | 19 | 12 |
| Maciej Kulik | 41 | 32:31 | 10 | 3 | 7 | 42,9% | 1 | 3 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 1 | 13 | 11 |
| Szymon Jakubiak | 19 | 29:08 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0,0% | 11 | 3 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 10 | 0 |
| Maks Swiderski | 3 | 38:46 | 3 | 1 | 9 | 11,1% | 0 | 1 | 1 | 8 | 12,5% | 0 | 2 | 0,0% | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 3 | -4 | 8 |
| Marcel Dabrowski | 5 | 29:10 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -1 | -1 |
| Tomasz Madry | 22 | 25:46 | 0 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| Razem | — | 239:56 | 57 | 20 | 58 | 34,5% | 13 | 29 | 7 | 29 | 24,1% | 10 | 17 | 58,8% | 38 | 16 | 22 | 12 | 5 | 5 | 12 | 17 | 14 | 60 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | MJSWISH BALLERS | TARGOWEK WARRIORS |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/48 · 33,3% | 2613/29 · 44,8%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 62/6 · 33,3%, lepszy wynik | 217/29 · 24,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/14 · 71,4%, lepszy wynik | 1010/17 · 58,8% |
| Zbiórki w obronie | 25, lepszy wynik | 22 |
| Zbiórki w ataku | 10 | 16, lepszy wynik |
| Asysty | 7 | 12, lepszy wynik |
| Przechwyty | 8, lepszy wynik | 5 |
| Straty mniej = lepiej | 15 | 12, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 7 grudnia 2025
- 10:15
BC LITUANICA
ORLY TEMIDY54:81 - 10:15
DRUZYNA WYBUCH
MOLES71:51 - 11:30
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
PUMY BETONU57:63 - 11:30
BASKET WILNO
YOUNG OLD TEAM ONE64:65 - 12:45
DACHMUR
POST PRIME58:77 - 12:45
VABANK
TEAM EUROPE49:79 - 14:00
COURT CLAN
PIASECZUSETS61:75 - 14:00
CROSS JEANS LIT
THAISTY TIGERS48:53 - 15:15
HUTNIK WARSZAWA
BLAZERS73:96 - 15:15
WARSAW RAPTORS
RUN'N GUN74:65 - 16:30
GET WOW TEAM
POLSKA KLUB SPORTOWY66:65 - 17:45
OSTAP RUSZTOWANIA
TARGOWEK56:59 - 19:00
HUTNICZE WILKI
INIEMAMOCNI73:76 - 19:00
OCTO
GRUBE RYBY79:55 - 20:15
POLIBUDA
BANKSTERS73:75 - 20:15
BLAZERS 2
INDEX MOCY67:52






