7 grudnia 2025, 12:452. Liga, sezon 7WBAWBA ARENA - BOISKO B
VABANKgospodarzwynik 49 do 79
TEAM EUROPEgość
Transmisja
WBA7 - 2.Liga: Team Europe vs. Vabank — otwórz na YouTube. Nagranie startuje samo i jest wyciszone — dźwięk włączasz w odtwarzaczu.Nagranie wczytuje się z YouTube’a po kliknięciu kadru.
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tomasz Piotrowski | 32 | 37:21 | 13 | 3 | 10 | 30,0% | 1 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 5 | 6 | 83,3% | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 5 | 6 | -24 |
| Michal Kowalczyk | 1 | 31:25 | 12 | 6 | 13 | 46,2% | 6 | 11 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 17 | -7 |
| Tomasz Slodkowski | 77 | 29:06 | 10 | 3 | 9 | 33,3% | 0 | 4 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | -13 |
| Krzysztof Ladynski | 5 | 34:49 | 9 | 3 | 9 | 33,3% | 0 | 2 | 3 | 7 | 42,9% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | -28 |
| Kuba Jastrzebski | 11 | 22:10 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | -1 | -19 |
| Mikolaj Kazmierczak | 00 | 22:31 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -17 |
| Stanislaw Kowalczyk | 7 | 31:25 | 1 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | -7 | -25 |
| Grzegorz Biniecki | 89 | 31:08 | 0 | 0 | 5 | 0,0% | 0 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | -17 |
| Razem | — | 239:55 | 49 | 17 | 61 | 27,9% | 9 | 35 | 8 | 26 | 30,8% | 7 | 12 | 58,3% | 24 | 4 | 20 | 4 | 8 | 0 | 13 | 13 | 10 | 23 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tom Deby | 42 | 24:19 | 15 | 5 | 12 | 41,7% | 3 | 9 | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 3 | 100,0% | 8 | 2 | 6 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 18 | 25 |
| Aliriza Demireli | 13 | 36:17 | 13 | 6 | 9 | 66,7% | 6 | 9 | 0 | 0 | — | 1 | 3 | 33,3% | 8 | 1 | 7 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 15 | 21 |
| Ozenc Erim | 24 | 26:53 | 13 | 5 | 11 | 45,5% | 2 | 4 | 3 | 7 | 42,9% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 12 | 18 |
| Mateusz Zakrzewski | 33 | 28:48 | 11 | 3 | 4 | 75,0% | 3 | 4 | 0 | 0 | — | 5 | 8 | 62,5% | 6 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 14 | 24 |
| Matej Zontar | 5 | 29:45 | 11 | 5 | 12 | 41,7% | 5 | 12 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 6 | 1 | 5 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 9 | 9 |
| Brat Peric | 7 | 37:52 | 8 | 4 | 7 | 57,1% | 4 | 6 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 2 | 0,0% | 8 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 12 | 21 |
| Marcin Arkuszewski | 44 | 26:16 | 6 | 3 | 8 | 37,5% | 3 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 10 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 12 | 6 |
| Will Rumley | 4 | 29:48 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7 | 26 |
| Razem | — | 239:58 | 79 | 32 | 66 | 48,5% | 27 | 55 | 5 | 11 | 45,5% | 10 | 18 | 55,6% | 50 | 15 | 35 | 16 | 9 | 0 | 13 | 10 | 13 | 99 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | VABANK | TEAM EUROPE |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 189/35 · 25,7% | 5427/55 · 49,1%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/26 · 30,8% | 155/11 · 45,5%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 77/12 · 58,3%, lepszy wynik | 1010/18 · 55,6% |
| Zbiórki w obronie | 20 | 35, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 4 | 15, lepszy wynik |
| Asysty | 4 | 16, lepszy wynik |
| Przechwyty | 8 | 9, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 13 | 13 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 7 grudnia 2025
- 10:15
BC LITUANICA
ORLY TEMIDY54:81 - 10:15
DRUZYNA WYBUCH
MOLES71:51 - 11:30
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
PUMY BETONU57:63 - 11:30
BASKET WILNO
YOUNG OLD TEAM ONE64:65 - 12:45
DACHMUR
POST PRIME58:77 - 14:00
COURT CLAN
PIASECZUSETS61:75 - 14:00
CROSS JEANS LIT
THAISTY TIGERS48:53 - 15:15
HUTNIK WARSZAWA
BLAZERS73:96 - 15:15
WARSAW RAPTORS
RUN'N GUN74:65 - 16:30
GET WOW TEAM
POLSKA KLUB SPORTOWY66:65 - 16:30
MJSWISH BALLERS
TARGOWEK WARRIORS48:57 - 17:45
OSTAP RUSZTOWANIA
TARGOWEK56:59 - 19:00
HUTNICZE WILKI
INIEMAMOCNI73:76 - 19:00
OCTO
GRUBE RYBY79:55 - 20:15
POLIBUDA
BANKSTERS73:75 - 20:15
BLAZERS 2
INDEX MOCY67:52






