AdamJankowski
21TARGOWEK WARRIORS2. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 47 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 35pktw 10 meczach
- 3,5pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 241 min | 24:03 |
| Punkty | 35 | 3,5 |
| Zbiórki | 33 | 3,3 |
| — w ataku | 9 | 0,9 |
| — w obronie | 24 | 2,4 |
| Asysty | 8 | 0,8 |
| Przechwyty | 6 | 0,6 |
| Bloki | 8 | 0,8 |
| Straty | 11 | 1,1 |
| Przewinienia | 20 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 31 | 3,1 |
- 26,4%FG14 z 53 z gry
- 11,1%3P2 z 18 za trzy
- 35,7%FT5 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 53 | 26,4% |
| Rzuty za dwa | 12 | 35 | 34,3% |
| Rzuty za trzy | 2 | 18 | 11,1% |
| Rzuty wolne | 5 | 14 | 35,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach TARGOWEK WARRIORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P50 : 65 | 25:52 | 2 | 3 | 1 | |
| 15 gru 2024 | P62 : 66 | 21:16 | 2 | 4 | 1 | |
| 8 gru 2024 | P61 : 63 | 33:55 | 2 | 3 | 0 | |
| 1 gru 2024 | P63 : 72 | 22:33 | 6 | 1 | 1 | |
| 17 lis 2024 | Z71 : 49 | 27:34 | 4 | 7 | 1 | |
| 27 paź 2024 | P63 : 66 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 paź 2024 | Z77 : 69 | 25:10 | 6 | 4 | 1 | |
| 13 paź 2024 | P52 : 74 | 23:25 | 0 | 3 | 1 | |
| 6 paź 2024 | Z71 : 51 | 28:11 | 11 | 3 | 2 | |
| 29 wrz 2024 | Z73 : 61 | 32:37 | 2 | 5 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 47 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 3 | 24:47 | 0 | 0,0 | 4,0 | 2,3 | 0,3 | 0,3 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
| 8WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 7 | 21:42 | 23 | 3,3 | 2,3 | 1,6 | 1,0 | 0,1 | 30,3% | 16,7% | 0,0% |
| 7WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 6 | 16:48 | 19 | 3,2 | 3,7 | 1,3 | 0,7 | 0,3 | 36,4% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBABaraże | TARGOWEK WARRIORS | 1 | 9:16 | 0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 11 | 19:34 | 21 | 1,9 | 3,2 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 15,4% | 11,1% | 20,0% |
| 5WBA2. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 10 | 24:03 | 35 | 3,5 | 3,3 | 0,8 | 0,6 | 0,8 | 26,4% | 11,1% | 35,7% |
| 4WBA3. Liga | TARGOWEK WARRIORS | 9 | 27:25 | 44 | 4,9 | 5,9 | 1,4 | 0,9 | 0,6 | 27,8% | 10,0% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






