
AdamKosiorek
6FOR THE WIN2. Liga · 6WBA
- 2020–2026
- 55 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 1 drużyna
- 58pktw 11 meczach
- 5,3pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 307 min | 27:55 |
| Punkty | 58 | 5,3 |
| Zbiórki | 32 | 2,9 |
| — w ataku | 9 | 0,8 |
| — w obronie | 23 | 2,1 |
| Asysty | 28 | 2,5 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 9 | 0,8 |
| Przewinienia | 9 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 74 | 6,7 |
- 33,9%FG21 z 62 z gry
- 29,5%3P13 z 44 za trzy
- 50,0%FT3 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 62 | 33,9% |
| Rzuty za dwa | 8 | 18 | 44,4% |
| Rzuty za trzy | 13 | 44 | 29,5% |
| Rzuty wolne | 3 | 6 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P46 : 60 | 35:17 | 8 | 6 | 3 | |
| 7 cze 2025 | P65 : 71 | 9:45 | 0 | 0 | 0 | |
| 31 maj 2025 | Z80 : 72 | 31:00 | 7 | 5 | 3 | |
| 18 maj 2025 | Z79 : 70 | 22:37 | 0 | 1 | 3 | |
| 10 maj 2025 | Z78 : 71 | 26:26 | 8 | 3 | 2 | |
| 26 kwi 2025 | P44 : 55 | 31:49 | 0 | 5 | 3 | |
| 22 mar 2025 | P62 : 80 | 37:15 | 10 | 3 | 4 | |
| 16 mar 2025 | Z68 : 61 | 34:55 | 12 | 3 | 4 | |
| 8 mar 2025 | Z90 : 54 | 30:00 | 4 | 4 | 5 | |
| 1 mar 2025 | Z80 : 70 | 29:55 | 9 | 0 | 0 | |
| 22 lut 2025 | Z58 : 49 | 18:07 | 0 | 2 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 55 meczów · 9 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | FOR THE WIN | 8 | 31:05 | 42 | 5,3 | 3,0 | 1,9 | 1,4 | 0,0 | 34,1% | 21,9% | 83,3% |
| 7WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 23:07 | 35 | 5,0 | 2,4 | 1,4 | 1,0 | 0,1 | 33,3% | 26,9% | 50,0% |
| 7WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 32:38 | 8 | 8,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 25,0% | — |
| 6WBA2. Liga | FOR THE WIN | 11 | 27:55 | 58 | 5,3 | 2,9 | 2,5 | 0,7 | 0,1 | 33,9% | 29,5% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 31:46 | 40 | 5,7 | 3,6 | 2,9 | 1,6 | 0,0 | 38,5% | 12,0% | 70,0% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 25:16 | 34 | 4,9 | 3,1 | 1,4 | 0,4 | 0,1 | 30,8% | 29,6% | 25,0% |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | FOR THE WIN | 2 | 34:29 | 10 | 5,0 | 3,5 | 2,0 | 0,5 | 0,0 | 21,1% | 8,3% | 50,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 10 | 35:18 | 120 | 12,0 | 6,4 | 3,4 | 1,0 | 0,1 | 39,2% | 29,4% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






