Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 262 min | 29:07 |
| Punkty | 43 | 4,8 |
| Zbiórki | 59 | 6,6 |
| — w ataku | 13 | 1,4 |
| — w obronie | 46 | 5,1 |
| Asysty | 23 | 2,6 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 5 | 0,6 |
| Straty | 16 | 1,8 |
| Przewinienia | 16 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 92 | 10,2 |
- 42,5%FG17 z 40 z gry
- 33,3%3P4 z 12 za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 17 | 40 | 42,5% |
| Rzuty za dwa | 13 | 28 | 46,4% |
| Rzuty za trzy | 4 | 12 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach TARGOWEK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | Z74 : 70 | 0:10 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 maj 2024 | Z74 : 73 | 27:40 | 0 | 4 | 2 | |
| 19 maj 2024 | Z52 : 31 | 30:19 | 2 | 11 | 1 | |
| 21 kwi 2024 | Z60 : 48 | 34:10 | 6 | 6 | 4 | |
| 13 kwi 2024 | Z81 : 64 | 22:49 | 7 | 2 | 1 | |
| 6 kwi 2024 | Z81 : 60 | 32:16 | 10 | 8 | 1 | |
| 10 mar 2024 | Z119 : 45 | 21:10 | 7 | 4 | 3 | |
| 3 mar 2024 | P78 : 104 | 48:00 | 10 | 7 | 5 | |
| 18 lut 2024 | Z71 : 51 | 45:27 | 1 | 17 | 6 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 79 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 4 | 24:16 | 2 | 0,5 | 2,8 | 0,8 | 0,5 | 0,0 | 14,3% | 0,0% | — |
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 13:05 | 5 | 5,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 24:10 | 31 | 3,1 | 4,3 | 1,5 | 0,4 | 0,0 | 44,8% | 14,3% | 50,0% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 10 | 33:17 | 40 | 4,0 | 5,5 | 2,1 | 0,4 | 0,1 | 34,7% | 26,7% | 40,0% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 46:53 | 7 | 7,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 60,0% | 33,3% | — |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 17:03 | 0 | 0,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 23:12 | 19 | 1,7 | 4,2 | 1,4 | 0,2 | 0,1 | 25,0% | 22,2% | 50,0% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 9 | 22:48 | 29 | 3,2 | 6,0 | 1,4 | 0,4 | 0,1 | 45,8% | 45,5% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 22:53 | 35 | 3,2 | 4,0 | 1,5 | 0,2 | 0,3 | 40,5% | 41,7% | — |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 16:13 | 4 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 10 | 24:27 | 34 | 3,4 | 3,1 | 1,0 | 0,5 | 0,2 | 46,7% | 36,4% | 40,0% |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 9 | 29:07 | 43 | 4,8 | 6,6 | 2,6 | 0,4 | 0,6 | 42,5% | 33,3% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 1 | 23:52 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






