3 marca 2024, 17:302. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO A
TARGOWEKgospodarzwynik 78 do 104
POLSKA KLUB SPORTOWYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamil Jastak | 9 | 39:49 | 27 | 11 | 20 | 55,0% | 8 | 15 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 2 | 100,0% | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | 20 | -24 |
| Norbert Wawrzyniak | 15 | 42:07 | 17 | 7 | 11 | 63,6% | 4 | 6 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | — | 8 | 3 | 5 | 9 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 29 | -19 |
| Krzysztof Cyba | 41 | 44:52 | 10 | 2 | 10 | 20,0% | 2 | 8 | 0 | 2 | 0,0% | 6 | 6 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 3 | 3 | -24 |
| Adam Morka | 7 | 48:00 | 10 | 4 | 6 | 66,7% | 3 | 4 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 7 | 3 | 4 | 5 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 17 | -26 |
| Pawel Pajewski | 21 | 35:07 | 8 | 3 | 5 | 60,0% | 2 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 2 | 50,0% | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 | 10 | -14 |
| Robert Bulik | 0 | 30:01 | 6 | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | -23 |
| Razem | — | 239:56 | 78 | 30 | 59 | 50,8% | 22 | 40 | 8 | 19 | 42,1% | 10 | 12 | 83,3% | 24 | 7 | 17 | 23 | 7 | 0 | 17 | 12 | 14 | 84 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleksander Ilczuk | 8 | 41:04 | 32 | 13 | 17 | 76,5% | 8 | 8 | 5 | 9 | 55,6% | 1 | 1 | 100,0% | 4 | 0 | 4 | 7 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 36 | 18 |
| Andrzej Dziedziewicz | 13 | 33:53 | 19 | 8 | 13 | 61,5% | 7 | 9 | 1 | 4 | 25,0% | 2 | 3 | 66,7% | 11 | 3 | 8 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 2 | 23 | 17 |
| Bartlomiej Kietlinski | 24 | 23:18 | 11 | 3 | 8 | 37,5% | 0 | 2 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 2 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 8 | 19 |
| Michal Rachon | 34 | 28:03 | 8 | 4 | 8 | 50,0% | 4 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 13 | 14 |
| Jakub Szczesniak | 12 | 25:16 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 2 | 50,0% | 5 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 1 | 13 | 13 |
| Bartosz Brylski | 9 | 22:22 | 7 | 3 | 5 | 60,0% | 3 | 5 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 9 | 19 |
| Przemyslaw Raczyk | 86 | 18:01 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 6 |
| Olaf Slawinski | 7 | 26:19 | 7 | 2 | 4 | 50,0% | 1 | 3 | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 | 10 |
| Artur Liwanowski | 15 | 21:41 | 5 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 15 | 14 |
| Razem | — | 239:57 | 104 | 41 | 69 | 59,4% | 29 | 44 | 12 | 25 | 48,0% | 10 | 12 | 83,3% | 29 | 7 | 22 | 27 | 14 | 0 | 11 | 14 | 12 | 133 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | TARGOWEK | POLSKA KLUB SPORTOWY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 4422/40 · 55,0% | 5829/44 · 65,9%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 248/19 · 42,1% | 3612/25 · 48,0%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1010/12 · 83,3% | 1010/12 · 83,3% |
| Zbiórki w obronie | 17 | 22, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 7 | 7 |
| Asysty | 23 | 27, lepszy wynik |
| Przechwyty | 7 | 14, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 17 | 11, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 3 marca 2024
- 11:15
HAWAJSKI SNIEG
MSJ VISION57:60 - 11:15
TARCHO TERROR
TARGOWEK WARRIORS65:69 - 12:30
OSTAP RUSZTOWANIA
BLAZERS59:53 - 12:30
RUN'N GUN
INIEMAMOCNI79:83 - 13:45
VABANK
INDEX MOCY72:68 - 13:45
BASKET KOCJANA
SOFTSWISS BASKETBALL56:78 - 15:00
BC LITUANICA
AVENGA62:72 - 15:00
NLB
TEKOpro74:60 - 16:15
BANKSTERS
POST PRIME46:64 - 16:15
CROSS JEANS LIT
THAISTY TIGERS61:55 - 17:30
PIASECZUSETS
NTL73:67 - 18:45
HUTNIK WARSZAWA
POLIBUDA75:83 - 18:45
GET WOW TEAM
ORLY TEMIDY61:58 - 20:00
HUTNICZE WILKI
MDM SERWIS93:65






