AdamNyckowski
8OSTAP RUSZTOWANIA1. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 67 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 63pktw 13 meczach
- 4,8pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 377 min | 29:01 |
| Punkty | 63 | 4,8 |
| Zbiórki | 47 | 3,6 |
| — w ataku | 20 | 1,5 |
| — w obronie | 27 | 2,1 |
| Asysty | 24 | 1,8 |
| Przechwyty | 4 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 0,9 |
| Przewinienia | 23 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 74 | 5,7 |
- 46,3%FG25 z 54 z gry
- 16,7%3P1 z 6 za trzy
- 34,3%FT12 z 35 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 54 | 46,3% |
| Rzuty za dwa | 24 | 48 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 6 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 12 | 35 | 34,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z62 : 57 | 13:34 | 0 | 0 | 2 | |
| 24 maj 2026 | P66 : 68 | 17:16 | 4 | 4 | 2 | |
| 17 maj 2026 | Z63 : 59 | 23:55 | 3 | 2 | 0 | |
| 10 maj 2026 | Z60 : 39 | 42:40 | 9 | 1 | 2 | |
| 26 kwi 2026 | Z87 : 67 | 40:43 | 1 | 7 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | P49 : 58 | 41:40 | 4 | 3 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | P38 : 53 | 30:56 | 0 | 3 | 1 | |
| 29 mar 2026 | P67 : 74 | 30:28 | 4 | 5 | 2 | |
| 22 mar 2026 | Z77 : 45 | 25:51 | 5 | 4 | 1 | |
| 15 mar 2026 | Z79 : 60 | 18:41 | 7 | 6 | 4 | |
| 1 mar 2026 | Z78 : 39 | 30:46 | 14 | 6 | 2 | |
| 22 lut 2026 | Z71 : 56 | 32:37 | 6 | 4 | 3 | |
| 15 lut 2026 | Z78 : 71 | 28:07 | 6 | 2 | 1 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 67 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 26:55 | 3 | 3,0 | 8,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | — | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 8 | 31:05 | 41 | 5,1 | 3,1 | 2,1 | 0,5 | 0,3 | 45,0% | 0,0% | 41,7% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 29:01 | 63 | 4,8 | 3,6 | 1,8 | 0,3 | 0,0 | 46,3% | 16,7% | 34,3% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 32:55 | 0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 40:11 | 52 | 7,4 | 5,7 | 2,0 | 0,1 | 0,0 | 33,9% | 20,0% | 36,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 43:16 | 92 | 8,4 | 3,1 | 4,2 | 1,0 | 0,1 | 50,8% | 31,6% | 40,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 43:18 | 145 | 11,2 | 5,6 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 45,1% | 25,6% | 49,0% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 36:46 | 106 | 8,2 | 4,9 | 4,2 | 0,7 | 0,1 | 48,3% | 28,6% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






