AdamNyckowski
8OSTAP RUSZTOWANIALiga Mistrzów · 5WBA
- 2024–2026
- 67 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 145pktw 13 meczach
- 11,2pktna mecz
- 5,6zbna mecz
- 5,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 563 min | 43:18 |
| Punkty | 145 | 11,2 |
| Zbiórki | 73 | 5,6 |
| — w ataku | 15 | 1,2 |
| — w obronie | 58 | 4,5 |
| Asysty | 65 | 5,0 |
| Przechwyty | 13 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 31 | 2,4 |
| Przewinienia | 24 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 39 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 172 | 13,2 |
- 45,1%FG55 z 122 z gry
- 25,6%3P10 z 39 za trzy
- 49,0%FT25 z 51 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 55 | 122 | 45,1% |
| Rzuty za dwa | 45 | 83 | 54,2% |
| Rzuty za trzy | 10 | 39 | 25,6% |
| Rzuty wolne | 25 | 51 | 49,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach OSTAP RUSZTOWANIA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | P46 : 60 | 41:28 | 9 | 6 | 1 | |
| 19 sty 2025 | P59 : 76 | 45:25 | 10 | 4 | 6 | |
| 12 sty 2025 | Z68 : 59 | 40:06 | 13 | 5 | 4 | |
| 15 gru 2024 | Z76 : 70 | 44:31 | 12 | 7 | 7 | |
| 8 gru 2024 | Z74 : 56 | 45:53 | 13 | 2 | 10 | |
| 1 gru 2024 | Z76 : 51 | 42:13 | 12 | 9 | 5 | |
| 24 lis 2024 | Z84 : 75 | 58:00 | 16 | 2 | 9 | |
| 17 lis 2024 | Z69 : 67 | 48:00 | 20 | 7 | 6 | |
| 27 paź 2024 | Z74 : 69 | 39:47 | 5 | 7 | 4 | |
| 20 paź 2024 | P56 : 83 | 40:04 | 12 | 4 | 2 | |
| 13 paź 2024 | Z20 : 0 | 41:19 | 9 | 4 | 2 | |
| 6 paź 2024 | P60 : 69 | 41:51 | 4 | 7 | 6 | |
| 29 wrz 2024 | Z57 : 46 | 34:19 | 10 | 9 | 3 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 67 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 26:55 | 3 | 3,0 | 8,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | — | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 8 | 31:05 | 41 | 5,1 | 3,1 | 2,1 | 0,5 | 0,3 | 45,0% | 0,0% | 41,7% |
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 29:01 | 63 | 4,8 | 3,6 | 1,8 | 0,3 | 0,0 | 46,3% | 16,7% | 34,3% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 32:55 | 0 | 0,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 7 | 40:11 | 52 | 7,4 | 5,7 | 2,0 | 0,1 | 0,0 | 33,9% | 20,0% | 36,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 11 | 43:16 | 92 | 8,4 | 3,1 | 4,2 | 1,0 | 0,1 | 50,8% | 31,6% | 40,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 43:18 | 145 | 11,2 | 5,6 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 45,1% | 25,6% | 49,0% |
| 4WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 13 | 36:46 | 106 | 8,2 | 4,9 | 4,2 | 0,7 | 0,1 | 48,3% | 28,6% | 57,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






