AdrianPyk
5TARCHO TERRORBaraże · 3WBA
- 2023–2026
- 31 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 2pktw 1 meczu
- 2,0pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 23 min | 23:01 |
| Punkty | 2 | 2,0 |
| Zbiórki | 3 | 3,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 3 | 3,0 |
| Asysty | 3 | 3,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 3 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 8 | 8,0 |
- —FGani jednej próby z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 0 | 0 | — |
| Rzuty za dwa | 0 | 0 | — |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (3WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 lut 2024 | P59 : 73 | 23:01 | 2 | 3 | 3 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 31 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 3 | 21:05 | 4 | 1,3 | 3,3 | 0,3 | 0,7 | 0,3 | 25,0% | 0,0% | 66,7% |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 1 | 16:45 | 6 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | — |
| 6WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 2 | 27:28 | 4 | 2,0 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 0,5 | 33,3% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 9 | 18:51 | 17 | 1,9 | 3,0 | 1,8 | 0,8 | 0,4 | 61,5% | 33,3% | 0,0% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 19:22 | 6 | 0,8 | 3,4 | 0,6 | 0,4 | 0,1 | 16,7% | 25,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 7 | 21:24 | 14 | 2,0 | 3,3 | 0,9 | 0,7 | 0,0 | 36,8% | 0,0% | 0,0% |
| 3WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 23:01 | 2 | 2,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






