AlbertGardynski
8GKS TACHIMETR2. Liga · 4WBA
- 2023–2026
- 46 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 3 drużyny
- 107pktw 5 meczach
- 21,4pktna mecz
- 11,0zbna mecz
- 4,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 213 min | 42:38 |
| Punkty | 107 | 21,4 |
| Zbiórki | 55 | 11,0 |
| — w ataku | 14 | 2,8 |
| — w obronie | 41 | 8,2 |
| Asysty | 23 | 4,6 |
| Przechwyty | 14 | 2,8 |
| Bloki | 5 | 1,0 |
| Straty | 19 | 3,8 |
| Przewinienia | 6 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 24 | 4,8 |
| Ocena (EFF) | 134 | 26,8 |
- 47,6%FG39 z 82 z gry
- 27,5%3P11 z 40 za trzy
- 69,2%FT18 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 82 | 47,6% |
| Rzuty za dwa | 28 | 42 | 66,7% |
| Rzuty za trzy | 11 | 40 | 27,5% |
| Rzuty wolne | 18 | 26 | 69,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach GKS TACHIMETR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | Z85 : 67 | 42:07 | 26 | 19 | 9 | |
| 26 maj 2024 | P46 : 75 | 41:07 | 10 | 6 | 2 | |
| 14 kwi 2024 | P57 : 103 | 48:00 | 40 | 14 | 4 | |
| 17 mar 2024 | P55 : 75 | 45:21 | 13 | 9 | 2 | |
| 18 lut 2024 | P63 : 70 | 36:34 | 18 | 7 | 6 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 46 meczów · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MOLES | 2 | 23:15 | 2 | 1,0 | 3,0 | 3,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | MOLES | 7 | 32:16 | 61 | 8,7 | 6,1 | 3,1 | 2,0 | 0,1 | 53,2% | 31,8% | 57,1% |
| 8WBABaraże | MOLES | 1 | 35:55 | 13 | 13,0 | 13,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 66,7% | 33,3% | — |
| 7WBA2. Liga | MOLES | 10 | 39:35 | 112 | 11,2 | 7,8 | 3,5 | 1,5 | 0,2 | 42,6% | 34,0% | 66,7% |
| 6WBA3. Liga | MOLES | 7 | 26:22 | 54 | 7,7 | 6,7 | 2,6 | 1,4 | 0,3 | 54,5% | 21,4% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 10 | 32:54 | 81 | 8,1 | 4,1 | 2,7 | 1,3 | 0,6 | 41,8% | 30,8% | 60,0% |
| 4WBA2. Liga | GKS TACHIMETR | 5 | 42:38 | 107 | 21,4 | 11,0 | 4,6 | 2,8 | 1,0 | 47,6% | 27,5% | 69,2% |
| 3WBA3. Liga | GKS TACHIMETR | 4 | 41:22 | 77 | 19,3 | 7,5 | 7,5 | 2,0 | 0,3 | 59,3% | 45,0% | 80,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






