17 marca 2024, 18:452. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIEgospodarzwynik 75 do 55
GKS TACHIMETRgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maciej Fiziar | 6 | 19:22 | 12 | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 10 | 3 | 7 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 26 | 12 |
| Kuba Skalski | 0 | 26:58 | 12 | 5 | 10 | 50,0% | 5 | 10 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 9 | 8 |
| Jan Kajkowski | 4 | 24:46 | 11 | 3 | 8 | 37,5% | 2 | 6 | 1 | 2 | 50,0% | 4 | 4 | 100,0% | 7 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 14 | 7 |
| Krzysiek Tworek | 32 | 23:52 | 11 | 4 | 8 | 50,0% | 1 | 3 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 13 | 15 |
| Mateusz Wozniak | 28 | 29:08 | 10 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 15 | 18 |
| Ignacy Adamczyk | 42 | 20:52 | 5 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 2 |
| Michal Dobrzycki | 1 | 20:43 | 4 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 3 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 13 |
| Szymon Petruczynik | 25 | 21:41 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 4 |
| Kacper Goldi | 17 | 15:20 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | -1 |
| Adam Olczak | 45 | 18:22 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 |
| Anton Postil | 20 | 18:49 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 17 |
| Razem | — | 239:53 | 75 | 30 | 66 | 45,5% | 26 | 51 | 4 | 15 | 26,7% | 11 | 15 | 73,3% | 43 | 12 | 31 | 19 | 10 | 1 | 9 | 10 | 11 | 99 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bartosz Trojgo | 24 | 42:37 | 18 | 7 | 18 | 38,9% | 3 | 9 | 4 | 9 | 44,4% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 15 | -18 |
| Albert Gardynski | 17 | 45:21 | 13 | 5 | 9 | 55,6% | 4 | 7 | 1 | 2 | 50,0% | 2 | 5 | 40,0% | 9 | 1 | 8 | 2 | 1 | 1 | 3 | 1 | 3 | 16 | -18 |
| Damian Godlewski | 0 | 29:07 | 10 | 3 | 7 | 42,9% | 2 | 4 | 1 | 3 | 33,3% | 3 | 7 | 42,9% | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 7 | -15 |
| Kacper Kurowski | 13 | 48:00 | 10 | 4 | 21 | 19,0% | 3 | 7 | 1 | 14 | 7,1% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 2 | -6 | -20 |
| Marcin Glebicki | 10 | 27:22 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 | -10 |
| Bartlomiej Polomski | 00 | 17:03 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 5 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | 2 |
| Hubert Mizura | 23 | 9:18 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -4 |
| Marek Nowicki | 59 | 21:08 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | -17 |
| Razem | — | 239:56 | 55 | 21 | 63 | 33,3% | 14 | 34 | 7 | 29 | 24,1% | 6 | 14 | 42,9% | 32 | 9 | 23 | 15 | 6 | 2 | 12 | 11 | 10 | 48 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | GKS TACHIMETR |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5226/51 · 51,0%, lepszy wynik | 2814/34 · 41,2% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/15 · 26,7%, lepszy wynik | 217/29 · 24,1% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1111/15 · 73,3%, lepszy wynik | 66/14 · 42,9% |
| Zbiórki w obronie | 31, lepszy wynik | 23 |
| Zbiórki w ataku | 12, lepszy wynik | 9 |
| Asysty | 19, lepszy wynik | 15 |
| Przechwyty | 10, lepszy wynik | 6 |
| Straty mniej = lepiej | 9, lepszy wynik | 12 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 17 marca 2024
- 11:15
MSJ VISION
TARGOWEK70:102 - 11:15
TARCHO TERROR
HOMIES39:56 - 12:30
HUTNICZE WILKI
POLIBUDA76:73 - 12:30
SPORTOWA WARSZAWA
WOLVES69:48 - 13:45
BANKSTERS
OSTAP RUSZTOWANIA48:75 - 13:45
THAISTY TIGERS
BASKET KOCJANA72:64 - 15:00
BC LITUANICA
BLAZERS58:81 - 15:00
GRZECHOTNIKI LOMIANKI
TEKOpro55:67 - 16:15
MDM SERWIS
AVENGA57:77 - 16:15
INIEMAMOCNI
INDEX MOCY69:88 - 17:30
POST PRIME
NTL85:90 - 17:30
PUMY BETONU
TARGOWEK WARRIORS72:63 - 18:45
PIASECZUSETS
HUTNIK WARSZAWA71:82 - 20:00
GET WOW TEAM
HANTLE I GARY75:40






