Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 324 min | 24:56 |
| Punkty | 87 | 6,7 |
| Zbiórki | 93 | 7,2 |
| — w ataku | 43 | 3,3 |
| — w obronie | 50 | 3,8 |
| Asysty | 26 | 2,0 |
| Przechwyty | 14 | 1,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 14 | 1,1 |
| Przewinienia | 19 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 163 | 12,5 |
- 50,0%FG30 z 60 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 65,9%FT27 z 41 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 60 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 30 | 58 | 51,7% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 27 | 41 | 65,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (2WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 cze 2023 | P56 : 66 | 27:13 | 8 | 5 | 1 | |
| 3 cze 2023 | P60 : 75 | 21:25 | 8 | 7 | 1 | |
| 27 maj 2023 | Z61 : 54 | 23:01 | 3 | 2 | 0 | |
| 21 maj 2023 | Z57 : 46 | 22:07 | 2 | 6 | 1 | |
| 14 maj 2023 | Z76 : 38 | 18:04 | 8 | 8 | 4 | |
| 23 kwi 2023 | Z64 : 56 | 22:58 | 11 | 8 | 0 | |
| 15 kwi 2023 | P51 : 52 | 20:22 | 6 | 7 | 0 | |
| 2 kwi 2023 | P60 : 83 | 29:19 | 7 | 7 | 5 | |
| 19 mar 2023 | Z92 : 58 | 24:00 | 1 | 6 | 5 | |
| 11 mar 2023 | Z75 : 73 | 30:37 | 6 | 12 | 1 | |
| 5 mar 2023 | P75 : 78 | 32:34 | 10 | 7 | 0 | |
| 5 lut 2023 | P51 : 71 | 28:41 | 9 | 13 | 4 | |
| 29 sty 2023 | Z82 : 38 | 23:43 | 8 | 5 | 4 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 97 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 8 | 25:45 | 62 | 7,8 | 8,3 | 1,1 | 0,9 | 0,1 | 65,8% | — | 60,0% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 9 | 23:56 | 37 | 4,1 | 7,1 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 40,0% | 50,0% | 57,1% |
| 5WBABaraże | TEKOpro | 1 | 21:22 | 6 | 6,0 | 8,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 75,0% | — | — |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 7 | 32:52 | 54 | 7,7 | 7,3 | 2,7 | 0,7 | 0,0 | 58,8% | 50,0% | 76,5% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 11 | 21:13 | 69 | 6,3 | 5,0 | 0,9 | 0,6 | 0,0 | 57,1% | 100,0% | 69,0% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 13 | 24:56 | 87 | 6,7 | 7,2 | 2,0 | 1,1 | 0,1 | 50,0% | 0,0% | 65,9% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 7 | 27:55 | 52 | 7,4 | 8,4 | 1,7 | 0,9 | 0,6 | 48,9% | — | 54,5% |
| UNBA 503. Liga | TEKOpro | 10 | 31:04 | 94 | 9,4 | 10,4 | 1,4 | 0,9 | 0,1 | 50,7% | — | 63,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 8 | 23:19 | 75 | 9,4 | 7,4 | 0,8 | 0,6 | 0,1 | 59,2% | — | 77,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEKOpro | 5 | 22:54 | 39 | 7,8 | 8,6 | 0,8 | 1,0 | 0,0 | 53,3% | 0,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 6 | 31:09 | 69 | 11,5 | 9,7 | 0,7 | 0,5 | 0,0 | 55,3% | 0,0% | 56,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 12 | 26:44 | 112 | 9,3 | 8,2 | 1,1 | 1,0 | 0,3 | 49,4% | 0,0% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






