29 stycznia 2023, 18:153. Liga, sezon 2WBAWBA ARENA - BOISKO B
BASKET KOCJANAgospodarzwynik 38 do 82
TEKOprogość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marcin Kozak | 13 | 35:21 | 16 | 8 | 15 | 53,3% | 8 | 15 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 6 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 15 | -29 |
| Daniel Jastrzebowski | 14 | 28:55 | 8 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 7 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 3 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | -8 |
| Lukasz Butryn | 6 | 17:43 | 4 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | -20 |
| Jan Bak | 44 | 38:10 | 3 | 1 | 9 | 11,1% | 0 | 6 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1 | 6 | 2 | 0 | 1 | -41 |
| Andrii Ozimko | 15 | 34:16 | 2 | 1 | 6 | 16,7% | 1 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 2 | -3 | -28 |
| Bartek Wierzchowski | 2 | 17:04 | 2 | 1 | 3 | 33,3% | 1 | 2 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | -11 |
| Pawel Wlodarczyk | 00 | 9:40 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 3 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | -9 |
| Dmytro Yatsenko | 5 | 19:22 | 1 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 4 | 0,0% | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | -1 | -35 |
| Karol Kruczynski | 88 | 8:52 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | -20 |
| Maciek Perzyna | 7 | 27:51 | 0 | 0 | 4 | 0,0% | 0 | 2 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | -17 |
| Andrzej Porzycki | 9 | 2:40 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | -2 |
| Razem | — | 239:54 | 38 | 17 | 60 | 28,3% | 16 | 44 | 1 | 16 | 6,3% | 3 | 10 | 30,0% | 29 | 10 | 19 | 10 | 13 | 1 | 23 | 10 | 6 | 18 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Oskar Weikum | 19 | 27:34 | 21 | 10 | 14 | 71,4% | 9 | 12 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 20 | 28 |
| Waldemar Laufer | 7 | 24:16 | 13 | 5 | 8 | 62,5% | 2 | 3 | 3 | 5 | 60,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 11 | 20 |
| Grzegorz Cisowski | 66 | 40:04 | 12 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 9 | 0 | 0 | — | 4 | 7 | 57,1% | 8 | 5 | 3 | 3 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | 15 | 33 |
| Piotr Dedejczyk-Macielinski | 20 | 30:52 | 9 | 4 | 10 | 40,0% | 3 | 6 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 5 | 4 | 1 | 5 | 4 | 1 | 6 | 1 | 0 | 12 | 24 |
| Pawel Dobosz | 6 | 24:07 | 8 | 4 | 9 | 44,4% | 4 | 6 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 7 | 0 | 7 | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 19 | 33 |
| Albert Weikum | 8 | 23:43 | 8 | 2 | 4 | 50,0% | 2 | 4 | 0 | 0 | — | 4 | 4 | 100,0% | 5 | 3 | 2 | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 16 | 10 |
| Miroslaw Trzpil | 33 | 22:18 | 5 | 2 | 8 | 25,0% | 1 | 6 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 2 | 0,0% | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 14 |
| Maciej Tabaczar | 0 | 23:58 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 4 | 0 | 2 | 0,0% | 0 | 0 | — | 9 | 1 | 8 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 11 | 34 |
| Michal Mnich | 69 | 23:03 | 2 | 1 | 1 | 100,0% | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 9 | 2 | 7 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 13 | 24 |
| Razem | — | 239:55 | 82 | 34 | 69 | 49,3% | 28 | 51 | 6 | 18 | 33,3% | 8 | 13 | 61,5% | 46 | 16 | 30 | 30 | 17 | 1 | 20 | 7 | 10 | 116 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | BASKET KOCJANA | TEKOpro |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3216/44 · 36,4% | 5628/51 · 54,9%, lepszy wynik |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 31/16 · 6,3% | 186/18 · 33,3%, lepszy wynik |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 33/10 · 30,0% | 88/13 · 61,5%, lepszy wynik |
| Zbiórki w obronie | 19 | 30, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 10 | 16, lepszy wynik |
| Asysty | 10 | 30, lepszy wynik |
| Przechwyty | 13 | 17, lepszy wynik |
| Straty mniej = lepiej | 23 | 20, lepszy wynik |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 29 stycznia 2023
- 12:00
TEAM EUROPE
CROSS JEANS LIT59:41 - 12:00
SKY TATTOO RADOM
AMBITNI AMATORZY108:40 - 13:15
OSTAP RUSZTOWANIA
HUTNIK WARSZAWA90:85 - 13:15
NIE DAJ ZA TRZY
VABANK65:61 - 14:30
BLAZERS
POLIBUDA61:72 - 14:30
HAWAJSKI SNIEG
LITERY53:83 - 15:45
SHTOPKE BASKET
NTL46:64 - 15:45
SAHEL
HOMIES79:75 - 17:00
BC LITUANICA
THUNDER FALCONS69:67 - 17:00
KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE
WARSAW GREEN GOOSE100:36 - 18:15
RUN'N GUN
NLB84:54 - 19:30
ORLY TEMIDY
BAT MOCY47:62 - 20:45
AVENGA
GET WOW TEAM83:70






