Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 55,2%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 43,9%
- 49,4%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 42,1%
- 1,3%Udział trójek w rzutach z gryliga: 35,0%
Średnia ligi to średnia z 99 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 17najwięcej punktówz Psychobasket Warszawa, 20 gru 2020
- 16najwięcej zbiórekz AMBITNI AMATORZY, 11 paź 2020
- 3najwięcej asystz Psychobasket Warszawa, 20 gru 2020
- 32najlepszy mecz (EFF)17 pkt, 16 zb, 3 as — z Psychobasket Warszawa, 20 gru 2020
- 44 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 4double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2025 · 97 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2545 min | 26:14 |
| Punkty | 756 | 7,8 |
| Zbiórki | 758 | 7,8 |
| — w ataku | 327 | 3,4 |
| — w obronie | 431 | 4,4 |
| Asysty | 126 | 1,3 |
| Przechwyty | 80 | 0,8 |
| Bloki | 13 | 0,1 |
| Straty | 99 | 1,0 |
| Przewinienia | 133 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 188 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 1282 | 13,2 |
- 53,2%FG283 z 532 z gry
- 30,0%3P3 z 10 za trzy
- 64,5%FT187 z 290 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 283 | 532 | 53,2% |
| Rzuty za dwa | 280 | 522 | 53,6% |
| Rzuty za trzy | 3 | 10 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 187 | 290 | 64,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórek4 razy · ostatnio z TANDER LEGENDS SNDY, 16 paź 2022
- Mecz 7+ asystz TARCHO TERROR, 12 maj 2024
- Double-double20 razy · ostatnio z MOLES, 26 kwi 2025
- 500 punktówpunktów w karierze: 756
- 50 meczówrozegranych meczów: 96
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
Psychobasket Warszawa20 gru 202017pkt16zb3as32eff
TANDER LEGENDS SNDY16 paź 202210pkt20zb4as31eff
WARSAW GREEN GOOSE13 lis 202112pkt17zb4as30eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






