AleksanderCzaplicki
66PUMY BETONU2. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 68 meczów w karierze
- 4 sezony
- 3 drużyny
- 86pktw 7 meczach
- 12,3pktna mecz
- 11,1zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 287 min | 40:57 |
| Punkty | 86 | 12,3 |
| Zbiórki | 78 | 11,1 |
| — w ataku | 22 | 3,1 |
| — w obronie | 56 | 8,0 |
| Asysty | 9 | 1,3 |
| Przechwyty | 5 | 0,7 |
| Bloki | 4 | 0,6 |
| Straty | 11 | 1,6 |
| Przewinienia | 14 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 18 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 130 | 18,6 |
- 55,4%FG36 z 65 z gry
- 40,0%3P2 z 5 za trzy
- 50,0%FT12 z 24 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 36 | 65 | 55,4% |
| Rzuty za dwa | 34 | 60 | 56,7% |
| Rzuty za trzy | 2 | 5 | 40,0% |
| Rzuty wolne | 12 | 24 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach PUMY BETONU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P45 : 69 | 48:00 | 11 | 13 | 1 | |
| 15 gru 2024 | P79 : 82 | 46:42 | 18 | 12 | 4 | |
| 8 gru 2024 | Z81 : 69 | 48:00 | 19 | 15 | 0 | |
| 1 gru 2024 | Z96 : 54 | 43:57 | 19 | 10 | 2 | |
| 23 lis 2024 | Z81 : 70 | 31:07 | 8 | 15 | 0 | |
| 17 lis 2024 | P50 : 75 | 35:17 | 6 | 10 | 2 | |
| 5 paź 2024 | P48 : 67 | 33:38 | 5 | 3 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 68 meczów · 4 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 7 | 37:09 | 63 | 9,0 | 8,4 | 1,4 | 0,9 | 1,9 | 53,8% | 33,3% | 37,5% |
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 6 | 34:18 | 69 | 11,5 | 10,2 | 2,5 | 2,2 | 3,0 | 44,3% | 0,0% | 57,7% |
| 7WBA1. Liga | PUMY BETONU | 9 | 34:15 | 71 | 7,9 | 6,6 | 1,3 | 1,0 | 2,0 | 46,7% | 22,2% | 44,8% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 41:19 | 117 | 16,7 | 12,9 | 2,4 | 1,4 | 1,4 | 50,5% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 2 | 33:10 | 23 | 11,5 | 6,5 | 0,5 | 1,5 | 0,5 | 71,4% | — | 42,9% |
| 6WBA2. Liga | PUMY BETONU | 12 | 40:05 | 110 | 9,2 | 8,1 | 1,4 | 1,0 | 1,6 | 50,5% | 0,0% | 56,0% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 44:53 | 155 | 17,2 | 12,7 | 0,8 | 1,3 | 1,9 | 51,1% | 38,5% | 42,1% |
| 5WBA2. Liga | PUMY BETONU | 7 | 40:57 | 86 | 12,3 | 11,1 | 1,3 | 0,7 | 0,6 | 55,4% | 40,0% | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 42:54 | 145 | 16,1 | 13,2 | 1,8 | 0,6 | 2,1 | 56,6% | 33,3% | 64,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






