AleksanderCzaplicki
11CROSS JEANS LIT3. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 68 meczów w karierze
- 4 sezony
- 3 drużyny
- 69pktw 6 meczach
- 11,5pktna mecz
- 10,2zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 206 min | 34:18 |
| Punkty | 69 | 11,5 |
| Zbiórki | 61 | 10,2 |
| — w ataku | 16 | 2,7 |
| — w obronie | 45 | 7,5 |
| Asysty | 15 | 2,5 |
| Przechwyty | 13 | 2,2 |
| Bloki | 18 | 3,0 |
| Straty | 14 | 2,3 |
| Przewinienia | 7 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 17 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 117 | 19,5 |
- 44,3%FG27 z 61 z gry
- 0,0%3P0 z 8 za trzy
- 57,7%FT15 z 26 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 61 | 44,3% |
| Rzuty za dwa | 27 | 53 | 50,9% |
| Rzuty za trzy | 0 | 8 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 15 | 26 | 57,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 kwi 2026 | P58 : 78 | 48:00 | 13 | 11 | 2 | |
| 12 kwi 2026 | Z82 : 33 | 40:45 | 27 | 13 | 5 | |
| 22 mar 2026 | Z59 : 49 | 35:13 | 8 | 8 | 2 | |
| 14 mar 2026 | P35 : 37 | 39:01 | 7 | 17 | 3 | |
| 8 mar 2026 | P49 : 55 | 40:55 | 12 | 12 | 2 | |
| 28 lut 2026 | Z47 : 45 | 1:52 | 2 | 0 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 68 meczów · 4 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | PUMY BETONU | 7 | 37:09 | 63 | 9,0 | 8,4 | 1,4 | 0,9 | 1,9 | 53,8% | 33,3% | 37,5% |
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 6 | 34:18 | 69 | 11,5 | 10,2 | 2,5 | 2,2 | 3,0 | 44,3% | 0,0% | 57,7% |
| 7WBA1. Liga | PUMY BETONU | 9 | 34:15 | 71 | 7,9 | 6,6 | 1,3 | 1,0 | 2,0 | 46,7% | 22,2% | 44,8% |
| 7WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 41:19 | 117 | 16,7 | 12,9 | 2,4 | 1,4 | 1,4 | 50,5% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 2 | 33:10 | 23 | 11,5 | 6,5 | 0,5 | 1,5 | 0,5 | 71,4% | — | 42,9% |
| 6WBA2. Liga | PUMY BETONU | 12 | 40:05 | 110 | 9,2 | 8,1 | 1,4 | 1,0 | 1,6 | 50,5% | 0,0% | 56,0% |
| 6WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 44:53 | 155 | 17,2 | 12,7 | 0,8 | 1,3 | 1,9 | 51,1% | 38,5% | 42,1% |
| 5WBA2. Liga | PUMY BETONU | 7 | 40:57 | 86 | 12,3 | 11,1 | 1,3 | 0,7 | 0,6 | 55,4% | 40,0% | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 9 | 42:54 | 145 | 16,1 | 13,2 | 1,8 | 0,6 | 2,1 | 56,6% | 33,3% | 64,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






