AleksanderCzura
33ORLY TEMIDY2. Liga · 4WBA
- 2021–2026
- 73 mecze w karierze
- 9 sezonów
- 2 drużyny
- 16pktw 2 meczach
- 8,0pktna mecz
- 7,5zbna mecz
- 9,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 90 min | 45:07 |
| Punkty | 16 | 8,0 |
| Zbiórki | 15 | 7,5 |
| — w ataku | 5 | 2,5 |
| — w obronie | 10 | 5,0 |
| Asysty | 18 | 9,0 |
| Przechwyty | 4 | 2,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 3,5 |
| Przewinienia | 6 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 27 | 13,5 |
- 23,8%FG5 z 21 z gry
- 20,0%3P1 z 5 za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 5 | 21 | 23,8% |
| Rzuty za dwa | 4 | 16 | 25,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 5 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 mar 2024 | P58 : 61 | 45:40 | 12 | 10 | 7 | |
| 25 lut 2024 | Z63 : 60 | 44:34 | 4 | 5 | 11 |
2 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 73 mecze · 9 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 3 | 41:42 | 28 | 9,3 | 3,3 | 3,0 | 0,7 | 0,0 | 39,3% | 33,3% | 55,6% |
| 9WBA2. Liga | BASKET WILNO | 3 | 33:29 | 20 | 6,7 | 5,0 | 6,7 | 3,0 | 0,3 | 31,8% | — | 85,7% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 31:52 | 31 | 6,2 | 1,6 | 3,2 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 88,2% |
| 8WBA3. Liga | BASKET WILNO | 6 | 31:27 | 23 | 3,8 | 4,8 | 5,5 | 2,8 | 0,0 | 39,1% | 0,0% | 55,6% |
| 8WBABaraże | BASKET WILNO | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 43:20 | 47 | 5,9 | 4,6 | 6,3 | 3,0 | 0,0 | 37,0% | 0,0% | 54,2% |
| 7WBA3. Liga | BASKET WILNO | 4 | 24:15 | 11 | 2,8 | 4,0 | 3,5 | 1,5 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 90,0% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 41:32 | 77 | 8,6 | 5,2 | 4,7 | 2,7 | 0,1 | 27,7% | 0,0% | 75,6% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 34:26 | 36 | 4,5 | 2,4 | 3,9 | 1,9 | 0,0 | 24,4% | 0,0% | 70,0% |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 45:07 | 16 | 8,0 | 7,5 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 23,8% | 20,0% | 62,5% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 35:00 | 62 | 7,8 | 4,5 | 5,1 | 2,0 | 0,3 | 27,5% | 6,7% | 53,5% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 23:42 | 23 | 5,8 | 1,5 | 2,8 | 1,8 | 0,0 | 38,5% | 20,0% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 37:26 | 46 | 6,6 | 4,0 | 4,0 | 1,3 | 0,1 | 41,9% | 25,0% | 56,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 31:31 | 18 | 3,6 | 3,4 | 3,4 | 2,6 | 0,0 | 24,0% | 0,0% | 54,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






