3 marca 2024, 18:452. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
GET WOW TEAMgospodarzwynik 61 do 58
ORLY TEMIDYgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Milosz Blazejczyk | 8 | 48:00 | 24 | 8 | 20 | 40,0% | 7 | 13 | 1 | 7 | 14,3% | 7 | 14 | 50,0% | 7 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 10 | 13 | 3 |
| Daniel Romanik | 19 | 43:25 | 12 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 8 | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 15 | 7 |
| Tomasz Teodorczyk | 37 | 48:00 | 11 | 4 | 12 | 33,3% | 3 | 7 | 1 | 5 | 20,0% | 2 | 2 | 100,0% | 7 | 2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 14 | 3 |
| Pawel Galazka | 3 | 19:28 | 6 | 2 | 6 | 33,3% | 0 | 1 | 2 | 5 | 40,0% | 0 | 1 | 0,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -7 |
| Tomasz Wisnik | 1 | 33:04 | 5 | 2 | 2 | 100,0% | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 2 | 2 | 13 | 6 |
| Mariusz Portasiewicz | 11 | 40:00 | 3 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | 1 | 4 | 25,0% | 0 | 0 | — | 7 | 0 | 7 | 1 | 3 | 1 | 2 | 3 | 0 | 10 | -1 |
| Maciej Galecki | 34 | 8:00 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 |
| Razem | — | 239:57 | 61 | 22 | 54 | 40,7% | 17 | 31 | 5 | 23 | 21,7% | 12 | 21 | 57,1% | 31 | 9 | 22 | 17 | 7 | 1 | 8 | 15 | 17 | 68 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pawel Rzezniczak | 17 | 38:36 | 13 | 5 | 11 | 45,5% | 5 | 9 | 0 | 2 | 0,0% | 3 | 6 | 50,0% | 9 | 3 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 5 | 12 | 2 |
| Aleksander Czura | 33 | 45:40 | 12 | 4 | 13 | 30,8% | 4 | 10 | 0 | 3 | 0,0% | 4 | 6 | 66,7% | 10 | 3 | 7 | 7 | 2 | 0 | 4 | 4 | 5 | 16 | 1 |
| Tomasz Kozak | 27 | 36:07 | 12 | 5 | 6 | 83,3% | 5 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 66,7% | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 14 | -8 |
| Michal Blaszkiewicz | 88 | 22:19 | 10 | 5 | 9 | 55,6% | 5 | 9 | 0 | 0 | — | 0 | 3 | 0,0% | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 7 | -4 |
| Krzysztof Latuszek | 4 | 26:22 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 5 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -1 |
| Tomasz Sancewicz | 0 | 35:58 | 4 | 2 | 9 | 22,2% | 2 | 3 | 0 | 6 | 0,0% | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 4 | 5 | 4 | 0 | 4 | 2 | 0 | 7 | 0 |
| Jakub Turkowski | 16 | 15:52 | 3 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | 1 | 2 | 50,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | -1 |
| Piotr Grodzki | 1 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Michal Kurek | 77 | 9:24 | 0 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Marcin Wielgosz | 8 | 9:39 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -4 |
| Razem | — | 239:57 | 58 | 24 | 56 | 42,9% | 23 | 43 | 1 | 13 | 7,7% | 9 | 18 | 50,0% | 37 | 12 | 25 | 15 | 7 | 0 | 12 | 17 | 15 | 64 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | GET WOW TEAM | ORLY TEMIDY |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 3417/31 · 54,8%, lepszy wynik | 4623/43 · 53,5% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 155/23 · 21,7%, lepszy wynik | 31/13 · 7,7% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 1212/21 · 57,1%, lepszy wynik | 99/18 · 50,0% |
| Zbiórki w obronie | 22 | 25, lepszy wynik |
| Zbiórki w ataku | 9 | 12, lepszy wynik |
| Asysty | 17, lepszy wynik | 15 |
| Przechwyty | 7 | 7 |
| Straty mniej = lepiej | 8, lepszy wynik | 12 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.
Pozostałe mecze 3 marca 2024
- 11:15
HAWAJSKI SNIEG
MSJ VISION57:60 - 11:15
TARCHO TERROR
TARGOWEK WARRIORS65:69 - 12:30
OSTAP RUSZTOWANIA
BLAZERS59:53 - 12:30
RUN'N GUN
INIEMAMOCNI79:83 - 13:45
VABANK
INDEX MOCY72:68 - 13:45
BASKET KOCJANA
SOFTSWISS BASKETBALL56:78 - 15:00
BC LITUANICA
AVENGA62:72 - 15:00
NLB
TEKOpro74:60 - 16:15
BANKSTERS
POST PRIME46:64 - 16:15
CROSS JEANS LIT
THAISTY TIGERS61:55 - 17:30
PIASECZUSETS
NTL73:67 - 17:30
TARGOWEK
POLSKA KLUB SPORTOWY78:104 - 18:45
HUTNIK WARSZAWA
POLIBUDA75:83 - 20:00
HUTNICZE WILKI
MDM SERWIS93:65






