AleksanderCzura
33ORLY TEMIDY1. Liga · 6WBA
- 2021–2026
- 73 mecze w karierze
- 9 sezonów
- 2 drużyny
- 77pktw 9 meczach
- 8,6pktna mecz
- 5,2zbna mecz
- 4,7astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 38,1%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 46,2%
- 27,7%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,1%
- 12,0%Udział trójek w rzutach z gryliga: 35,5%
Średnia ligi to średnia z 124 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (6WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 12najwięcej punktówz INDEX MOCY, 18 maj 2025
- 8najwięcej zbiórekz WARSAW RAPTORS, 12 kwi 2025
- 9najwięcej asystz OCTO, 25 maj 2025
- 16najlepszy mecz (EFF)7 pkt, 7 zb, 8 as — z VABANK, 1 mar 2025
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 73 mecze · 9 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2551 min | 34:57 |
| Punkty | 438 | 6,0 |
| Zbiórki | 283 | 3,9 |
| — w ataku | 78 | 1,1 |
| — w obronie | 205 | 2,8 |
| Asysty | 330 | 4,5 |
| Przechwyty | 151 | 2,1 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 194 | 2,7 |
| Przewinienia | 150 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 200 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 629 | 8,6 |
- 31,9%FG145 z 454 z gry
- 8,1%3P5 z 62 za trzy
- 65,6%FT143 z 218 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 145 | 454 | 31,9% |
| Rzuty za dwa | 140 | 392 | 35,7% |
| Rzuty za trzy | 5 | 62 | 8,1% |
| Rzuty wolne | 143 | 218 | 65,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst14 razy · ostatnio z AB BASKET LEGIONOWO, 24 paź 2026
- Mecz 5+ przechwytów7 razy · ostatnio z MJSWISH ROOKIES, 21 mar 2026
- Double-doublez GET WOW TEAM, 3 mar 2024
- 100 punktówpunktów w karierze: 438
- 50 meczówrozegranych meczów: 69
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 9
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
OCTO14 gru 202513pkt4zb8as20eff
MJSWISH ROOKIES21 mar 20262pkt7zb12as20eff
AB BASKET LEGIONOWO24 paź 202612pkt2zb9as18eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






