AleksanderIlczuk
8POLSKA KLUB SPORTOWYBaraże · 4WBA
- 2024–2026
- 60 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 18pktw 1 meczu
- 18,0pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 7,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 44 min | 43:40 |
| Punkty | 18 | 18,0 |
| Zbiórki | 2 | 2,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 2 | 2,0 |
| Asysty | 7 | 7,0 |
| Przechwyty | 2 | 2,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 2,0 |
| Przewinienia | 1 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 5,0 |
| Ocena (EFF) | 25 | 25,0 |
- 75,0%FG6 z 8 z gry
- 83,3%3P5 z 6 za trzy
- 100,0%FT1 z 1 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 8 | 75,0% |
| Rzuty za dwa | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 5 | 6 | 83,3% |
| Rzuty wolne | 1 | 1 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Baraże (4WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | Z90 : 61 | 43:40 | 18 | 2 | 7 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 60 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 47:31 | 42 | 14,0 | 1,7 | 7,3 | 1,0 | 0,0 | 41,9% | 40,9% | 63,6% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 39:53 | 113 | 11,3 | 2,2 | 4,1 | 0,3 | 0,1 | 41,7% | 36,4% | 72,2% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 42:35 | 112 | 11,2 | 4,8 | 5,3 | 0,4 | 0,1 | 39,0% | 34,7% | 88,9% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 36:25 | 16 | 16,0 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 41,7% | 37,5% | 75,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 12 | 43:05 | 141 | 11,8 | 2,4 | 4,6 | 0,7 | 0,1 | 33,3% | 29,7% | 63,6% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 38:16 | 0 | 0,0 | 3,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 41:41 | 109 | 10,9 | 2,5 | 3,7 | 0,7 | 0,2 | 41,3% | 35,6% | 92,3% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 48:00 | 19 | 19,0 | 4,0 | 8,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 27,3% | — |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 45:41 | 214 | 19,5 | 4,0 | 7,8 | 1,1 | 0,1 | 46,1% | 32,4% | 73,9% |
| 4WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 43:40 | 18 | 18,0 | 2,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 75,0% | 83,3% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






