AleksanderMac
21POLSKA KLUB SPORTOWYLiga Mistrzów · 6WBA
- 2024–2026
- 28 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 74pktw 7 meczach
- 10,6pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 227 min | 32:22 |
| Punkty | 74 | 10,6 |
| Zbiórki | 25 | 3,6 |
| — w ataku | 3 | 0,4 |
| — w obronie | 22 | 3,1 |
| Asysty | 11 | 1,6 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 11 | 1,6 |
| Przewinienia | 10 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 73 | 10,4 |
- 52,6%FG30 z 57 z gry
- 33,3%3P7 z 21 za trzy
- 63,6%FT7 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 57 | 52,6% |
| Rzuty za dwa | 23 | 36 | 63,9% |
| Rzuty za trzy | 7 | 21 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 7 | 11 | 63,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z66 : 36 | 34:38 | 8 | 4 | 1 | |
| 18 maj 2025 | P62 : 69 | 48:10 | 18 | 4 | 1 | |
| 11 maj 2025 | P60 : 75 | 45:49 | 14 | 8 | 4 | |
| 13 kwi 2025 | P71 : 78 | 33:13 | 21 | 3 | 3 | |
| 6 kwi 2025 | P71 : 80 | 35:45 | 11 | 6 | 1 | |
| 16 mar 2025 | P71 : 72 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 mar 2025 | P57 : 85 | 28:56 | 2 | 0 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 28 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 46:54 | 45 | 15,0 | 6,0 | 3,3 | 0,7 | 1,0 | 46,2% | 0,0% | 64,3% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 7 | 37:07 | 83 | 11,9 | 5,3 | 1,3 | 0,7 | 0,3 | 50,7% | 17,6% | 72,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 6 | 33:29 | 56 | 9,3 | 3,7 | 1,5 | 0,7 | 0,0 | 56,8% | 25,0% | 76,9% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 32:07 | 16 | 16,0 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 70,0% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 7 | 32:22 | 74 | 10,6 | 3,6 | 1,6 | 0,4 | 0,3 | 52,6% | 33,3% | 63,6% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 36:07 | 23 | 23,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 72,7% | 66,7% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 3 | 31:11 | 27 | 9,0 | 4,3 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 55,6% | 50,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






