AleksanderMac
21POLSKA KLUB SPORTOWYLiga Mistrzów · 7WBA
- 2024–2026
- 28 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 56pktw 6 meczach
- 9,3pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 201 min | 33:29 |
| Punkty | 56 | 9,3 |
| Zbiórki | 22 | 3,7 |
| — w ataku | 8 | 1,3 |
| — w obronie | 14 | 2,3 |
| Asysty | 9 | 1,5 |
| Przechwyty | 4 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 1,3 |
| Przewinienia | 7 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 64 | 10,7 |
- 56,8%FG21 z 37 z gry
- 25,0%3P4 z 16 za trzy
- 76,9%FT10 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 37 | 56,8% |
| Rzuty za dwa | 17 | 21 | 81,0% |
| Rzuty za trzy | 4 | 16 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 13 | 76,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P65 : 66 | 31:19 | 10 | 5 | 2 | |
| 23 lis 2025 | P82 : 90 | 39:55 | 8 | 6 | 3 | |
| 16 lis 2025 | P60 : 69 | 18:38 | 8 | 5 | 0 | |
| 9 lis 2025 | P61 : 86 | 39:57 | 12 | 3 | 3 | |
| 19 paź 2025 | Z66 : 65 | 38:22 | 7 | 2 | 1 | |
| 5 paź 2025 | P54 : 66 | 32:40 | 11 | 1 | 0 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 28 meczów · 5 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 46:54 | 45 | 15,0 | 6,0 | 3,3 | 0,7 | 1,0 | 46,2% | 0,0% | 64,3% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 7 | 37:07 | 83 | 11,9 | 5,3 | 1,3 | 0,7 | 0,3 | 50,7% | 17,6% | 72,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 6 | 33:29 | 56 | 9,3 | 3,7 | 1,5 | 0,7 | 0,0 | 56,8% | 25,0% | 76,9% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 32:07 | 16 | 16,0 | 6,0 | 1,0 | 1,0 | 1,0 | 70,0% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 7 | 32:22 | 74 | 10,6 | 3,6 | 1,6 | 0,4 | 0,3 | 52,6% | 33,3% | 63,6% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 36:07 | 23 | 23,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 72,7% | 66,7% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 3 | 31:11 | 27 | 9,0 | 4,3 | 1,0 | 1,3 | 0,0 | 55,6% | 50,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






