AleksanderNuszel
8OBRONCY Z TOBRUKU3. Liga · 3WBA
- 2023–2024
- 22 mecze w karierze
- 2 sezony
- 1 drużyna
- 281pktw 13 meczach
- 21,6pktna mecz
- 6,6zbna mecz
- 4,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 552 min | 42:28 |
| Punkty | 281 | 21,6 |
| Zbiórki | 86 | 6,6 |
| — w ataku | 34 | 2,6 |
| — w obronie | 52 | 4,0 |
| Asysty | 56 | 4,3 |
| Przechwyty | 25 | 1,9 |
| Bloki | 3 | 0,2 |
| Straty | 44 | 3,4 |
| Przewinienia | 21 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 59 | 4,5 |
| Ocena (EFF) | 233 | 17,9 |
- 42,2%FG113 z 268 z gry
- 10,3%3P4 z 39 za trzy
- 72,9%FT51 z 70 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 113 | 268 | 42,2% |
| Rzuty za dwa | 109 | 229 | 47,6% |
| Rzuty za trzy | 4 | 39 | 10,3% |
| Rzuty wolne | 51 | 70 | 72,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach OBRONCY Z TOBRUKU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | P57 : 69 | 45:19 | 23 | 5 | 7 | |
| 10 gru 2023 | Z71 : 57 | 44:25 | 34 | 6 | 6 | |
| 2 gru 2023 | Z50 : 48 | 45:46 | 13 | 3 | 3 | |
| 25 lis 2023 | P57 : 59 | 48:00 | 26 | 10 | 2 | |
| 18 lis 2023 | P69 : 71 | 42:13 | 26 | 5 | 6 | |
| 11 lis 2023 | Z70 : 55 | 37:22 | 19 | 3 | 5 | |
| 4 lis 2023 | P53 : 76 | 44:32 | 15 | 13 | 6 | |
| 28 paź 2023 | P39 : 49 | 43:02 | 9 | 6 | 5 | |
| 21 paź 2023 | P55 : 66 | 41:16 | 18 | 4 | 4 | |
| 14 paź 2023 | Z64 : 60 | 44:31 | 27 | 8 | 3 | |
| 7 paź 2023 | P54 : 59 | 43:25 | 28 | 9 | 3 | |
| 30 wrz 2023 | Z57 : 55 | 40:21 | 20 | 5 | 2 | |
| 23 wrz 2023 | Z66 : 52 | 31:56 | 23 | 9 | 4 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2024 · 22 mecze · 2 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 28:46 | 142 | 17,8 | 2,6 | 2,4 | 0,9 | 0,0 | 41,5% | 25,7% | 83,3% |
| 3WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 13 | 42:28 | 281 | 21,6 | 6,6 | 4,3 | 1,9 | 0,2 | 42,2% | 10,3% | 72,9% |
| 3WBABaraże | OBRONCY Z TOBRUKU | 1 | 41:28 | 33 | 33,0 | 6,0 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | 48,0% | 42,9% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






