AleksanderRobotycki
- 2021–2026
- 94 mecze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 889pktw karierze
- 9,5pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2478 min | 26:22 |
| Punkty | 889 | 9,5 |
| Zbiórki | 350 | 3,7 |
| — w ataku | 117 | 1,2 |
| — w obronie | 233 | 2,5 |
| Asysty | 134 | 1,4 |
| Przechwyty | 78 | 0,8 |
| Bloki | 11 | 0,1 |
| Straty | 148 | 1,6 |
| Przewinienia | 147 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 180 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 859 | 9,1 |
- 45,0%FG323 z 718 z gry
- 33,5%3P85 z 254 za trzy
- 72,5%FT158 z 218 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 323 | 718 | 45,0% |
| Rzuty za dwa | 238 | 464 | 51,3% |
| Rzuty za trzy | 85 | 254 | 33,5% |
| Rzuty wolne | 158 | 218 | 72,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 1 | 22:15 | 5 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 9 | 26:54 | 69 | 7,7 | 4,9 | 2,2 | 0,6 | 0,0 | 29,7% | 21,7% | 76,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 9 | 28:12 | 76 | 8,4 | 3,9 | 1,0 | 1,1 | 0,0 | 43,1% | 25,0% | 38,1% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 9 | 24:12 | 86 | 9,6 | 3,7 | 0,9 | 0,9 | 0,1 | 46,0% | 42,4% | 73,7% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 23:30 | 28 | 7,0 | 3,0 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 52,4% | 20,0% | 83,3% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 24:38 | 107 | 9,7 | 3,6 | 1,5 | 0,9 | 0,2 | 57,1% | 44,4% | 79,2% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 31:07 | 15 | 15,0 | 6,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 62,5% | 100,0% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 29:52 | 114 | 11,4 | 4,0 | 1,7 | 0,6 | 0,2 | 44,7% | 39,4% | 83,3% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 27:07 | 119 | 10,8 | 3,6 | 1,7 | 0,5 | 0,2 | 48,9% | 33,3% | 63,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 27:46 | 115 | 12,8 | 3,2 | 1,1 | 0,7 | 0,2 | 47,3% | 30,6% | 76,2% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 23:13 | 81 | 7,4 | 2,5 | 0,9 | 1,2 | 0,0 | 43,5% | 33,3% | 86,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 27:07 | 74 | 8,2 | 4,3 | 2,1 | 0,9 | 0,2 | 38,5% | 26,3% | 64,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






