AleksanderRobotycki
33GET WOW TEAM1. Liga · 3WBA
- 2021–2026
- 94 mecze w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 114pktw 10 meczach
- 11,4pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 299 min | 29:52 |
| Punkty | 114 | 11,4 |
| Zbiórki | 40 | 4,0 |
| — w ataku | 8 | 0,8 |
| — w obronie | 32 | 3,2 |
| Asysty | 17 | 1,7 |
| Przechwyty | 6 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 15 | 1,5 |
| Przewinienia | 19 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 26 | 2,6 |
| Ocena (EFF) | 112 | 11,2 |
- 44,7%FG38 z 85 z gry
- 39,4%3P13 z 33 za trzy
- 83,3%FT25 z 30 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 38 | 85 | 44,7% |
| Rzuty za dwa | 25 | 52 | 48,1% |
| Rzuty za trzy | 13 | 33 | 39,4% |
| Rzuty wolne | 25 | 30 | 83,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | P53 : 60 | 24:58 | 9 | 3 | 2 | |
| 19 lis 2023 | P66 : 71 | 30:18 | 10 | 3 | 5 | |
| 12 lis 2023 | P46 : 78 | 38:07 | 10 | 3 | 2 | |
| 5 lis 2023 | P56 : 61 | 36:04 | 15 | 3 | 1 | |
| 29 paź 2023 | Z63 : 60 | 26:37 | 11 | 5 | 2 | |
| 22 paź 2023 | P64 : 91 | 27:25 | 14 | 4 | 0 | |
| 17 paź 2023 | P75 : 78 | 31:07 | 13 | 6 | 2 | |
| 8 paź 2023 | Z60 : 52 | 27:25 | 9 | 5 | 1 | |
| 1 paź 2023 | P57 : 70 | 28:25 | 13 | 4 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | P73 : 98 | 28:10 | 10 | 4 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 94 mecze · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 1 | 22:15 | 5 | 5,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 9 | 26:54 | 69 | 7,7 | 4,9 | 2,2 | 0,6 | 0,0 | 29,7% | 21,7% | 76,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 9 | 28:12 | 76 | 8,4 | 3,9 | 1,0 | 1,1 | 0,0 | 43,1% | 25,0% | 38,1% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 9 | 24:12 | 86 | 9,6 | 3,7 | 0,9 | 0,9 | 0,1 | 46,0% | 42,4% | 73,7% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 4 | 23:30 | 28 | 7,0 | 3,0 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 52,4% | 20,0% | 83,3% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 24:38 | 107 | 9,7 | 3,6 | 1,5 | 0,9 | 0,2 | 57,1% | 44,4% | 79,2% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 31:07 | 15 | 15,0 | 6,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 62,5% | 100,0% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 29:52 | 114 | 11,4 | 4,0 | 1,7 | 0,6 | 0,2 | 44,7% | 39,4% | 83,3% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 27:07 | 119 | 10,8 | 3,6 | 1,7 | 0,5 | 0,2 | 48,9% | 33,3% | 63,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 27:46 | 115 | 12,8 | 3,2 | 1,1 | 0,7 | 0,2 | 47,3% | 30,6% | 76,2% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 23:13 | 81 | 7,4 | 2,5 | 0,9 | 1,2 | 0,0 | 43,5% | 33,3% | 86,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 27:07 | 74 | 8,2 | 4,3 | 2,1 | 0,9 | 0,2 | 38,5% | 26,3% | 64,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






