AlexanderMoiseev
1WARSAW RAPTORS1. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 46 meczów w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 41pktw 5 meczach
- 8,2pktna mecz
- 8,0zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 157 min | 31:29 |
| Punkty | 41 | 8,2 |
| Zbiórki | 40 | 8,0 |
| — w ataku | 13 | 2,6 |
| — w obronie | 27 | 5,4 |
| Asysty | 4 | 0,8 |
| Przechwyty | 3 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,2 |
| Straty | 12 | 2,4 |
| Przewinienia | 8 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 54 | 10,8 |
- 51,4%FG18 z 35 z gry
- 16,7%3P1 z 6 za trzy
- 40,0%FT4 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 35 | 51,4% |
| Rzuty za dwa | 17 | 29 | 58,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 6 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 4 | 10 | 40,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach WARSAW RAPTORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 maj 2026 | P53 : 93 | 34:34 | 7 | 7 | 0 | |
| 25 kwi 2026 | P63 : 73 | 35:43 | 11 | 6 | 0 | |
| 28 lut 2026 | P54 : 67 | 30:10 | 6 | 7 | 0 | |
| 21 lut 2026 | P62 : 67 | 32:10 | 8 | 7 | 2 | |
| 15 lut 2026 | Z87 : 56 | 24:49 | 9 | 13 | 2 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 46 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 5 | 31:29 | 41 | 8,2 | 8,0 | 0,8 | 0,6 | 0,2 | 51,4% | 16,7% | 40,0% |
| 7WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 10 | 32:24 | 116 | 11,6 | 5,1 | 1,2 | 1,6 | 0,2 | 50,0% | 34,8% | 72,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 1 | 40:52 | 9 | 9,0 | 6,0 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 10 | 35:53 | 124 | 12,4 | 9,6 | 2,0 | 1,2 | 0,1 | 47,7% | 21,7% | 56,5% |
| 6WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 28:40 | 3 | 3,0 | 6,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 7 | 20:58 | 32 | 4,6 | 4,7 | 0,3 | 1,0 | 0,3 | 33,3% | 28,6% | 80,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 11 | 32:46 | 110 | 10,0 | 7,6 | 2,1 | 0,9 | 0,6 | 37,8% | 22,7% | 65,6% |
| 5WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 35:32 | 11 | 11,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






