AlexanderMoiseev
1WARSAW RAPTORS2. Liga · 5WBA
- 2024–2026
- 46 meczów w karierze
- 4 sezony
- 2 drużyny
- 110pktw 11 meczach
- 10,0pktna mecz
- 7,6zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 360 min | 32:46 |
| Punkty | 110 | 10,0 |
| Zbiórki | 84 | 7,6 |
| — w ataku | 35 | 3,2 |
| — w obronie | 49 | 4,5 |
| Asysty | 23 | 2,1 |
| Przechwyty | 10 | 0,9 |
| Bloki | 7 | 0,6 |
| Straty | 14 | 1,3 |
| Przewinienia | 19 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 140 | 12,7 |
- 37,8%FG42 z 111 z gry
- 22,7%3P5 z 22 za trzy
- 65,6%FT21 z 32 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 42 | 111 | 37,8% |
| Rzuty za dwa | 37 | 89 | 41,6% |
| Rzuty za trzy | 5 | 22 | 22,7% |
| Rzuty wolne | 21 | 32 | 65,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (5WBA) w barwach WARSAW RAPTORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | P60 : 62 | 28:19 | 9 | 2 | 1 | |
| 11 sty 2025 | Z69 : 55 | 29:34 | 4 | 4 | 1 | |
| 15 gru 2024 | Z85 : 72 | 33:55 | 11 | 13 | 2 | |
| 7 gru 2024 | Z84 : 71 | 32:46 | 8 | 7 | 3 | |
| 30 lis 2024 | Z108 : 49 | 27:21 | 17 | 15 | 3 | |
| 23 lis 2024 | Z66 : 60 | 27:07 | 5 | 7 | 3 | |
| 16 lis 2024 | Z57 : 44 | 24:49 | 3 | 5 | 1 | |
| 20 paź 2024 | Z63 : 51 | 38:32 | 12 | 3 | 3 | |
| 12 paź 2024 | Z83 : 60 | 45:40 | 16 | 16 | 5 | |
| 5 paź 2024 | Z95 : 52 | 42:31 | 23 | 7 | 0 | |
| 28 wrz 2024 | P58 : 76 | 29:49 | 2 | 5 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 46 meczów · 4 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 5 | 31:29 | 41 | 8,2 | 8,0 | 0,8 | 0,6 | 0,2 | 51,4% | 16,7% | 40,0% |
| 7WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 10 | 32:24 | 116 | 11,6 | 5,1 | 1,2 | 1,6 | 0,2 | 50,0% | 34,8% | 72,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 1 | 40:52 | 9 | 9,0 | 6,0 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 10 | 35:53 | 124 | 12,4 | 9,6 | 2,0 | 1,2 | 0,1 | 47,7% | 21,7% | 56,5% |
| 6WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 28:40 | 3 | 3,0 | 6,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 16,7% | 0,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | BANKSTERS | 7 | 20:58 | 32 | 4,6 | 4,7 | 0,3 | 1,0 | 0,3 | 33,3% | 28,6% | 80,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 11 | 32:46 | 110 | 10,0 | 7,6 | 2,1 | 0,9 | 0,6 | 37,8% | 22,7% | 65,6% |
| 5WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 35:32 | 11 | 11,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






