AndrzejAbramowski
12YOUNG OLD TEAM ONE3. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 29 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 3 drużyny
- 19pktw 7 meczach
- 2,7pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 156 min | 22:13 |
| Punkty | 19 | 2,7 |
| Zbiórki | 37 | 5,3 |
| — w ataku | 13 | 1,9 |
| — w obronie | 24 | 3,4 |
| Asysty | 9 | 1,3 |
| Przechwyty | 1 | 0,1 |
| Bloki | 4 | 0,6 |
| Straty | 4 | 0,6 |
| Przewinienia | 6 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 49 | 7,0 |
- 57,1%FG8 z 14 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 21,4%FT3 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 8 | 14 | 57,1% |
| Rzuty za dwa | 8 | 14 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 3 | 14 | 21,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach YOUNG OLD TEAM ONE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | Z81 : 60 | 15:34 | 7 | 8 | 0 | |
| 10 maj 2026 | Z74 : 62 | 19:06 | 1 | 4 | 1 | |
| 15 mar 2026 | P65 : 71 | 30:25 | 5 | 6 | 2 | |
| 8 mar 2026 | Z55 : 49 | 14:49 | 4 | 4 | 0 | |
| 1 mar 2026 | P68 : 77 | 18:31 | 0 | 3 | 0 | |
| 21 lut 2026 | Z77 : 65 | 27:18 | 2 | 6 | 1 | |
| 15 lut 2026 | Z76 : 73 | 29:49 | 0 | 6 | 5 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 29 meczów · 8 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 1 | 27:21 | 6 | 6,0 | 11,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 7 | 22:13 | 19 | 2,7 | 5,3 | 1,3 | 0,1 | 0,6 | 57,1% | — | 21,4% |
| 7WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 5 | 27:59 | 17 | 3,4 | 7,4 | 1,6 | 0,6 | 0,8 | 60,0% | — | 45,5% |
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 25:25 | 11 | 11,0 | 14,0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 55,6% | — | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 3 | 24:43 | 14 | 4,7 | 10,7 | 0,3 | 0,7 | 2,7 | 50,0% | — | 40,0% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 2 | 12:11 | 0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,5 | 0,0% | — | — |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 4 | 17:46 | 15 | 3,8 | 7,8 | 0,5 | 0,3 | 0,5 | 44,4% | — | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 2 | 28:06 | 6 | 3,0 | 11,0 | 0,5 | 0,5 | 2,5 | 30,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 4 | 21:42 | 25 | 6,3 | 8,5 | 0,5 | 0,3 | 2,8 | 52,4% | 0,0% | 42,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






