Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 262 min | 32:47 |
| Punkty | 39 | 4,9 |
| Zbiórki | 31 | 3,9 |
| — w ataku | 4 | 0,5 |
| — w obronie | 27 | 3,4 |
| Asysty | 35 | 4,4 |
| Przechwyty | 10 | 1,3 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 8 | 1,0 |
| Przewinienia | 12 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 69 | 8,6 |
- 26,5%FG13 z 49 z gry
- 20,0%3P8 z 40 za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 13 | 49 | 26,5% |
| Rzuty za dwa | 5 | 9 | 55,6% |
| Rzuty za trzy | 8 | 40 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach RUN'N GUN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2023 | Z77 : 71 | 39:42 | 11 | 9 | 3 | |
| 19 lis 2023 | Z67 : 63 | 21:43 | 0 | 1 | 3 | |
| 11 lis 2023 | P54 : 65 | 38:23 | 3 | 5 | 4 | |
| 5 lis 2023 | P84 : 88 | 41:52 | 10 | 4 | 4 | |
| 22 paź 2023 | Z83 : 67 | 31:28 | 2 | 6 | 5 | |
| 15 paź 2023 | P69 : 71 | 29:04 | 0 | 2 | 6 | |
| 1 paź 2023 | Z93 : 70 | 27:07 | 8 | 2 | 8 | |
| 24 wrz 2023 | Z60 : 52 | 32:53 | 5 | 2 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 87 meczów · 12 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 35:32 | 0 | 0,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 7 | 26:50 | 32 | 4,6 | 3,3 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 31,4% | 31,3% | — |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 7 | 33:12 | 69 | 9,9 | 3,0 | 2,3 | 1,1 | 0,1 | 33,8% | 33,9% | 50,0% |
| 7WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 34:00 | 9 | 9,0 | 2,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 20,0% | 20,0% | 75,0% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 11 | 28:40 | 36 | 3,3 | 2,6 | 3,1 | 0,6 | 0,1 | 21,8% | 22,7% | 66,7% |
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 7 | 34:02 | 37 | 5,3 | 3,4 | 4,0 | 1,6 | 0,0 | 32,5% | 26,5% | 66,7% |
| 5WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 20:31 | 3 | 3,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 20,0% | 20,0% | — |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 8 | 32:59 | 17 | 2,1 | 3,8 | 4,4 | 0,8 | 0,0 | 18,2% | 20,0% | — |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 8 | 32:47 | 39 | 4,9 | 3,9 | 4,4 | 1,3 | 0,1 | 26,5% | 20,0% | 62,5% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 10 | 27:04 | 51 | 5,1 | 2,5 | 2,7 | 1,1 | 0,0 | 33,3% | 29,5% | 40,0% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 5 | 22:00 | 14 | 2,8 | 2,8 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 27,8% | 21,4% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 9 | 35:46 | 37 | 4,1 | 4,4 | 3,2 | 1,2 | 0,0 | 22,2% | 16,3% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 6 | 30:57 | 35 | 5,8 | 3,0 | 2,3 | 2,0 | 0,0 | 31,8% | 15,4% | 60,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | RUN'N GUN | 3 | 37:38 | 16 | 5,3 | 6,3 | 4,3 | 1,0 | 0,0 | 28,6% | 18,8% | 33,3% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 3 | 14:58 | 4 | 1,3 | 0,3 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






