Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 93 min | 23:19 |
| Punkty | 10 | 2,5 |
| Zbiórki | 16 | 4,0 |
| — w ataku | 1 | 0,3 |
| — w obronie | 15 | 3,8 |
| Asysty | 5 | 1,3 |
| Przechwyty | 7 | 1,8 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 9 | 2,3 |
| Przewinienia | 4 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 10 | 2,5 |
- 17,4%FG4 z 23 z gry
- 7,7%3P1 z 13 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 23 | 17,4% |
| Rzuty za dwa | 3 | 10 | 30,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 13 | 7,7% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach TEKOpro. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 paź 2022 | Z61 : 40 | 17:58 | 3 | 1 | 1 | |
| 16 paź 2022 | Z100 : 48 | 20:38 | 5 | 4 | 1 | |
| 9 paź 2022 | Z47 : 30 | 20:08 | 2 | 1 | 1 | |
| 1 paź 2022 | P51 : 64 | 34:31 | 0 | 10 | 2 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2025 · 75 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA3. Liga | TEKOpro | 6 | 28:07 | 26 | 4,3 | 5,3 | 2,5 | 1,2 | 0,0 | 22,0% | 9,5% | 85,7% |
| 5WBA2. Liga | TEKOpro | 9 | 31:50 | 50 | 5,6 | 5,3 | 2,4 | 1,6 | 0,1 | 21,4% | 15,6% | 53,6% |
| 5WBABaraże | TEKOpro | 1 | 38:30 | 4 | 4,0 | 6,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 12,5% | 25,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | TEKOpro | 5 | 25:42 | 27 | 5,4 | 3,2 | 2,2 | 0,6 | 0,2 | 33,3% | 33,3% | 50,0% |
| 3WBA3. Liga | TEKOpro | 9 | 22:24 | 45 | 5,0 | 4,0 | 2,7 | 1,6 | 0,2 | 37,2% | 38,9% | 60,0% |
| 2WBA3. Liga | TEKOpro | 7 | 15:38 | 15 | 2,1 | 1,6 | 1,3 | 1,0 | 0,1 | 27,3% | 8,3% | 50,0% |
| 1WBA3. Liga | TEKOpro | 4 | 23:19 | 10 | 2,5 | 4,0 | 1,3 | 1,8 | 0,3 | 17,4% | 7,7% | 50,0% |
| UNBA 503. Liga | TEKOpro | 9 | 34:31 | 53 | 5,9 | 7,7 | 2,6 | 1,6 | 0,3 | 32,8% | 13,0% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 5 | 31:30 | 27 | 5,4 | 7,0 | 2,0 | 1,2 | 0,0 | 35,7% | 14,3% | 45,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEKOpro | 5 | 34:22 | 34 | 6,8 | 6,0 | 3,2 | 2,2 | 0,8 | 28,9% | 20,0% | 75,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 5 | 39:16 | 43 | 8,6 | 5,2 | 4,2 | 0,8 | 0,2 | 22,7% | 15,2% | 72,7% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 10 | 20:28 | 44 | 4,4 | 3,8 | 1,6 | 1,3 | 0,7 | 31,6% | 20,7% | 40,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






