Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 363 min | 27:55 |
| Punkty | 99 | 7,6 |
| Zbiórki | 47 | 3,6 |
| — w ataku | 11 | 0,8 |
| — w obronie | 36 | 2,8 |
| Asysty | 36 | 2,8 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 13 | 1,0 |
| Przewinienia | 7 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 131 | 10,1 |
- 48,6%FG34 z 70 z gry
- 44,2%3P19 z 43 za trzy
- 66,7%FT12 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 34 | 70 | 48,6% |
| Rzuty za dwa | 15 | 27 | 55,6% |
| Rzuty za trzy | 19 | 43 | 44,2% |
| Rzuty wolne | 12 | 18 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach LITERY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 sty 2023 | P62 : 64 | 14:49 | 2 | 2 | 0 | |
| 15 sty 2023 | Z65 : 59 | 25:13 | 13 | 6 | 3 | |
| 14 sty 2023 | Z90 : 55 | 27:43 | 21 | 5 | 6 | |
| 18 gru 2022 | P57 : 58 | 30:16 | 2 | 1 | 3 | |
| 17 gru 2022 | Z102 : 68 | 21:22 | 3 | 6 | 6 | |
| 11 gru 2022 | P56 : 68 | 44:34 | 2 | 2 | 1 | |
| 27 lis 2022 | Z82 : 58 | 30:26 | 12 | 1 | 0 | |
| 20 lis 2022 | Z75 : 71 | 24:40 | 0 | 1 | 2 | |
| 12 lis 2022 | Z64 : 52 | 42:10 | 21 | 2 | 4 | |
| 6 lis 2022 | Z93 : 45 | 31:21 | 11 | 5 | 6 | |
| 23 paź 2022 | Z64 : 31 | 26:19 | 3 | 9 | 2 | |
| 16 paź 2022 | Z80 : 53 | 24:00 | 5 | 3 | 3 | |
| 1 paź 2022 | Z64 : 51 | 20:07 | 4 | 4 | 0 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 60 meczów · 8 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 1 | 9:55 | 3 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 5WBA2. Liga | TEAM EUROPE | 1 | 9:50 | 3 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | 100,0% | — |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 13 | 27:55 | 99 | 7,6 | 3,6 | 2,8 | 0,2 | 0,2 | 48,6% | 44,2% | 66,7% |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 32:43 | 5 | 5,0 | 4,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | — |
| UNBA 501. Liga | MM PROBASKET | 2 | 6:47 | 0 | 0,0 | 0,5 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 503. Liga | LITERY | 9 | 28:54 | 37 | 4,1 | 1,8 | 3,0 | 0,4 | 0,1 | 41,2% | 36,8% | 40,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 5 | 36:40 | 29 | 5,8 | 3,8 | 2,2 | 0,8 | 0,0 | 28,1% | 25,0% | 55,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 5 | 41:29 | 54 | 10,8 | 5,2 | 3,8 | 1,4 | 0,0 | 39,6% | 37,5% | 25,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | LITERY | 7 | 40:33 | 71 | 10,1 | 4,9 | 3,6 | 1,3 | 0,0 | 54,0% | 45,0% | 88,9% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | MM PROBASKET | 2 | 9:53 | 5 | 2,5 | 1,0 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 66,7% | 50,0% | — |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 4 | 18:06 | 21 | 5,3 | 1,8 | 2,5 | 0,5 | 0,3 | 50,0% | 50,0% | 100,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | LITERY | 10 | 40:38 | 84 | 8,4 | 5,8 | 3,8 | 0,7 | 0,1 | 34,8% | 28,6% | 52,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






